Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Bajern ce da raznese Besiktas, razlika po tekmi u proseku 2,5-3 gola za Bavarce.

Ako Real nastavi da odradjuje sezonu, mogu glatko da ispadnu od PSG, ali ako ih pohapse na sredini, realno su Ronaldo i ekipa favoriti.

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Cenk Tosun je pre neki dan izjavio nešto u fazonu: "Ovom timu nije potrebna sreća na žrebu, dajte Bajern!"

Bum, izvolite mladi gospodine.

Sreća prati hrabre a još više lude, prolazimo dalje sa 2-3 tamo i 2-1 u grotlu Čaršije.

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Cenk Tosun je pre neki dan izjavio nešto u fazonu: "Ovom timu nije potrebna sreća na žrebu, dajte Bajern!"

Bum, izvolite mladi gospodine.

Sreća prati hrabre a još više lude, prolazimo dalje sa 2-3 tamo i 2-1 u grotlu Čaršije.

Ma, ja bih to voleo vise nego ista, sve da iskijavam prognozu klececi na kukuruzu posto mi je Bajern najomrazeniji klub, ali realno su se digli i gaze...

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 11.12.2017. at 3:31 PM, levi said:

Brodarac - Mančester junajted

najbizarniji par izvučen još od Obilić - Bajern Minhen

Evo ko želi da prisustvuje ovom veličanstvenom događaju...

 

No automatic alt text available.

 

Wednesday, February 7, 2018 at 6:30 PM - 8:30 PM
 
Voždovac Stadium
Улица Заплањска, 11010 Belgrade, Serbia

 

Link to comment
  • 1 month later...

Bio sam i ja. Fina utakmica, Brodarac primio dva glupava gola, imali neloliko prilika, skinuli dve mrtve sanse i generalno nisu uopste toliko lose stajali. 

 

Mada se vidi razlika u tome kad krene Brodarac u napad a kad krene Mancester. Pogotovo u tome kako se krecu i postavljaju igraci bez lopte.

Link to comment
3 hours ago, renne said:

bilo nas je komada dvadeset

ma bilo nas je vise, nego smo bili totalno rastureni, tacno se vidi da smo srpski "sektaši" :D

 

Zastava komada dva, jedna tamo između juga i zapada, što ne znam ni ko je okačio i druga ova iznad koje sam bio sa drugarima

DVdjRv7XcAAyHQ1.jpg

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...