Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Uglavnom smor, ali makar imamo psg real. Mislim da će liverpulu biti dosta teže nego što ljudi misle, porto im stilom bukvalno najmanje od svih odgovara. Naravno, liverpul i dalje favorit, no doubt, ali nije bas zicer

Link to comment
Just now, gervasius twinkleminkleson said:

Uglavnom smor, ali makar imamo psg real. Mislim da će liverpulu biti dosta teže nego što ljudi misle, porto im stilom bukvalno najmanje od svih odgovara. Naravno, liverpul i dalje favorit, no doubt, ali nije bas zicer

U varijanti Bayerna i Reala, ovo je kao da je izvučen Mladi Radnik...

Link to comment
U varijanti Bayerna i Reala, ovo je kao da je izvučen Mladi Radnik...
Ok, fair enough. Ali ne bih se zakleo da je mnogo lakše s obzirom kako igraju ove sezone real i bayern...

Lako se može desiti da, nakon godina dominacije, ne bude spanaca u cetvrtfinalu. Mada mislim da će Barca da prodje chelsea.

United dva puta dobija Sevillu, osim ako ovi naglo i mučki ne preokrenu sezonu i počnu da lice na nešto
Link to comment
1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ok, fair enough. Ali ne bih se zakleo da je mnogo lakše s obzirom kako igraju ove sezone real i bayern...

Lako se može desiti da, nakon godina dominacije, ne bude spanaca u cetvrtfinalu. Mada mislim da će Barca da prodje chelsea.

United dva puta dobija Sevillu, osim ako ovi naglo i mučki ne preokrenu sezonu i počnu da lice na nešto

nisu jos uvek preokretali sezonu ali su liverpul 2x lepo ispreokretali

Link to comment

Meni zao Besiktasa. Ljudi odigrali savrseno u grupi i kao nagradu dobiju Bajern iz drugog sesira. Ali nije da nemaju sansi, naprotiv.

Mancesteri i Liverpul ce lagano. Verovatno i Roma. 

Barsa  Celsi kripl fajt, kakav derbi. Ko prodje ispada u sledecem krugu.

Juve - Totenhem i Real - PSG najneizvesnije

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...