Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

32 minutes ago, Ruxin said:

Smarački žreb.

 

Kako škocki blizanci nikad ne igraju u četvrtfinalu? Ah da, klinci i majo se lože na ona 2 brendirana. :fantom:

За ових ко зна колико година, колико су се пута срели директно. Питам за друга Рукса.:fantom:

Link to comment
4 minutes ago, cvrlle said:

 

kad je mogao biscan zasto ne bi mogao i lovren...:fantom:

 

Jel bio prva postava? Hipija i Karager su bili odlični štoperi. OK, navedite mi tim koji je osvojio LŠ a da ima kršinu od odbrane pa ću promeniti mišljenje. Ne ložite se...

 

 

Edited by Meazza
Link to comment

Finan i Traore = Rukavina i Dragan Sarac. Sad kad gledam rostere 13 godina posle, ne mogu jebeno da verujem kako se ono desilo. :lolol:

Edited by Plajvi
Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

 

Jel bio prva postava? Hipija i Karager su bili odlični štoperi. OK, navedite mi tim koji je osvojio LŠ a da ima kršinu od odbrane pa ću promeniti mišljenje. Ne ložite se...

 

 

 

zasto mora i lovro da bude prva postava? :fantom: karager odlican:isuse:

 

Link to comment
2 minutes ago, cvrlle said:

 

zasto mora i lovro da bude prva postava? :fantom: karager odlican:isuse:

 

 

OK, Karager iz 2005 je gori od trenutnih Klopovih pulena, u pravu si.

Link to comment
14 minutes ago, Ruxin said:

Ko je jači, kara ili 75 mil? :fantom:

 

Jebes Karagera, pricam o LS 2005 i 2007. Da li je to bilo zbog Hipije ili zbog Benitezovog genija (ako je taj tim bio takav krs kao sto kazete onda Murinjo sa Portom govna da jede) ili zato sto je i Kara tada bio u dobroj formi, tek odbrana Liverpula je sigurno bila jaci deo tima i funkcionisala je veoma dobro. 

Edited by Meazza
Link to comment
25 minutes ago, Plajvi said:

Finan i Traore = Rukavina i Dragan Sarac. Sad kad gledam rostere 13 godina posle, ne mogu jebeno da verujem kako se ono desilo. :lolol:

 

Kako se desilo? Pa zaboravljas da se umalo desilo dvaput. Tim koji dva puta udje u finale LS i jednom osvoji ili zaista nije los ili je imao najgenijalnijeg trenera u istoriji tog takmicenja.

Link to comment

Ta dva tima imaju malo različite rostere....

U onom prvom su bili, pored Djimija i Finana, šmicer, baroš, haman... Jedva su prošli olimpijakos zahvaljujući roli Nila Melora.... :isuse:

To je najslabiji tim koji je uzeo titulu u ovom veku... I da, Rafa je u tom trenutku sigurno bio broj 1 ili 2...

Onaj dve godine kasnije je imao maskerana... To je dovoljno, da kažemo da je bolji...Uprkos Penantu... :isuse:

Link to comment

Pa slazem se da je Benitez napravio par cudesa dvehiljaditih, izbacili su Juventus, pa posle Celzi, koji su tada na papiru bili bas dosta jaci od njih (ne secam se koga su cepnuli u osmini, ali se secam da su jedva prosli grupu onom Gerinom golcinom, tad je jos bio odlican fudbaler). Ali i kad je Garsija pocepao Bufona, i posle kad je dao onaj fantomski gol u polufinalu a SOM promasio mrtvu sansu u 93' za prolaz, bilo je bar za mene veliko iznenadjenje, i ocekivao sam utakmicu kakva je bila Inter - Bajern 2010. u finalu. A pogotovo je ludilo kako su vratili 0-3, sta je Sevcenko masio u produzetku i Karager koji mece penal sa slomljenim prstom/stopalom. Nadrealno. 

Edit: Lik je uspeo da osvoji Primeru sa Mistom u spicu. Smicer kad je usao umesto Kjuela, secam se da sam pitao caleta otkud ovaj zar nije u penziji? 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...