Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

2 hours ago, MiddleClass said:

Ako je takav kriterijum sudjenja prepolovio broj povreda, podrzavam! To mu je i bio cilj.

 

Cisto sumnjam. Koliko se ozbiljnih povreda secas u 16 metara? Osim toga takvi startovi u sesnaestercu su uvek bili za jedanaesterac. Mislim da se uopste ne radi o tome nego prosto povecavaju broj golova po utakmici, u sta se uklapa i sjebavanje ofsajda.

Link to comment

Nije fora bila ni old school gde je svaki tim imao po par mesara kostolomca u akciji, ali nije ni ovo s laganim faulicima. Isto mislim da se ide na to da se poveca broj golova, cist marketing. Boze moj...

Link to comment
6 hours ago, Meazza said:

 

Cisto sumnjam. Koliko se ozbiljnih povreda secas u 16 metara? Osim toga takvi startovi u sesnaestercu su uvek bili za jedanaesterac. Mislim da se uopste ne radi o tome nego prosto povecavaju broj golova po utakmici, u sta se uklapa i sjebavanje ofsajda.

 

Ne volim olako svirane penale ali realno ne zameram vlastimatm previše jer se fudbal većinom pretvorio u 1 veliki autobus a kup takmičenja u otvorenu strategiju da se 2 do 4 sata održi nula pa onda eventualno nešto izmulja na penale. Ako bismo se držali kriterijuma penala i ofsajda od pre 15-20 godina čekali bismo kao ozebli sunce utakmicu koja bi donela nešto više od zakucane nule.

Link to comment
20 hours ago, 189- said:

jedva cekam da vidim penale na utakmici chelsea - barca.

 

19 hours ago, renne said:

Pa šta ima da čekaš, može samo biti nešto tipa tri za barsu, niti jedan za Čelzi

Prave ste ostrvske babe, poceli ste da kukate na sudije pre utakmice :D

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...