Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzmimo da je sve to tacno, ali po kojim kriterijumima onda mozes da volis i podrzavas Dula?

Dulo se makar kurcio sa pokricem, imao je nesto iza sebe. A ovaj se kurci, a nikad nista nije osvojio, mozda sa krkom prvenstvo slovenije.

Link to comment

^ Iz nastupa u medijima se moze isto dosta toga zakljuciti. A iz tvog posta ze isto dosta zakljucuje. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

^ Iz nastupa u medijima se moze isto dosta toga zakljuciti. A iz tvog posta ze isto dosta zakljucuje. :fantom:

:fantom: Sve online bihavior psiholozi

 

I šta zaključuješ iz Ćokijevih nastupa u medijima, npr? 

Link to comment

Meni je Džile hundred percent pure KKP, vrsta kakva ne uspeva u drugim klubovima. Nisam presrećan sa prethodnom sezonom, ali mi i dalje imponuje njegova posvećenost bez patetike i distanca i gard prema pilićarima sa KZS.

 

I da, ako se Lord bude pitao, ubrzo ćemo umesto Exploited slušati Đanija ili Topalka.

 

Link to comment

Dule nikad nije gubitak prebacivao na igrače da ja znam.

 

To je tačno, ali ih je davio na utakmici recimo. Šta je bilo na treninzima ko zna. Ako pitaš Bogdana možda dal bi voleo da ga Dule javno kritikuje na pressu ili da ga davi i da napravi svojevrsni meme koji će ga pratiti kroz karijeru nekako mislim da bi izabrao ovo prvo. Mislim to ako se držimo čisto ljudskih karakteristika i zanemarimo kakve karijere su napravili Bogdan, Žo, Bertans, Peković itd itd. 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...