Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

1 hour ago, Malvo said:

 

Ne bi bilo gangstera koji putuju i slave sa ekipom?

niš' ne razumevam. 'teo sam da se malo našalim sa ljaxetom baš na temu kaki smo postali klub kad naš novi upravitelj ponosno ističe da nam presednik države predlaže pojačanja.tako se i desi da se dočepaju pe'ara navijači kriminalci.

inače da napomenem da zvezdu u fudbalu i košarci vide dva gangstera i nikom ništa a mnogi su i ponosni na njih..

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

bradilko, ne znam zbog cega takvo pisanije, mandrila je uvek bilo i bice..obicni i normalni navijaci dobro znaju ko je Nebojsa Covic, ljudi jednostavno vole Crvenu zvezdu a ne Covica, Brata i sva ona govna koja su prolazila kroz klub u recimo poslednjih 15+ godina... pa ne igra Covic na terenu, niti je on ostavrio onih 7 uzastopnih pobeda u Evroligi, nije on blokirao Judoa nego Kuzmic kada smo pobedili Fener...ili uzmi onu sezonu pre sa Svabom i Kvinsijem...volis te momke koji igraju i trenera koji ih vodi...jebe mi se za Nebojsu Covica, Andreja, Opacica, Pauka i slicna govna. To sto Covica nekada spominjemo patkometrije radi je druga prica.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Zna li neko sto Pazin nije igrao uopste za juniore, neki problemi sa papirima?

 

Koliko mi je poznato, on uopšte još i nema papire pošto nije registrovan, a nije jer nije rešeno pitanje obeštećenja. Igra samo prijateljske.

Link to comment
On 2/23/2018 at 2:15 PM, Joe D said:

Zna li neko sto Pazin nije igrao uopste za juniore, neki problemi sa papirima?

 

imao je probleme sa papirima, ali sad je problem i bat.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...