Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

U drugim, manje znacajnim vestima, Mornar je dobio u Zadru, sto prakticno znaci da je sezona za nas gotova. Vise srece neki drugi put.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
9 hours ago, Mark Rothko said:

Debeli Dukljanin Duki Dulence kod Tegija za desetak minuta.

Bio je planiran i gospodin Ostoja, ali je imao neodlozan sluzbeni put...jbg

 

 

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

U drugim, manje znacajnim vestima, Mornar je dobio u Zadru, sto prakticno znaci da je sezona za nas gotova. Vise srece neki drugi put.

Meni je ovo bas ok. Nismo zasluzili PO ABA ove godine. Ovo bi morala da bude sezona od koje pocinje sve nabolje. U suprotnom...

 

Sretno Mornaru i Lukovicu, potpuno zasluzeno su ispred nas jer su.... Bolji. Lukovic koga niko iz Uprave nije pitao da li hoce da produzi Ugovor...

 

Link to comment

Nateraste me da pogledam raspored do kraja. I nije bas da nemamo nikakve sanse (pretpoistavio sam da su nas bolji u medjusobnom duelu). Ako nisu, onda tek nije nista gotovo. 

 

Moramo dobijati i ove kvalitetnije ekipe, al nije ni Mornar Zvdezda da ocekuje sve pobede do kraja.

 

Dobro je cim Miloguz mraci i otpisuje. Ima nade...

Link to comment

Gledao sam i ja raspored, sve je otvoreno ali realno je da dobiju MZT kući i recimo Igokeu ili Cibonu na strani. U tom slučaju bi nama igrale 4 pobjede što je prilično teško dostižno. Ako Mornar dobije Budućnost ili Cedevitu kući, sve je gotovo.

Edited by keitel
Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Pa dobili su nas 2x naravno da su bolji medjusobno

 

Nisam mogaoda trazim, a ne secam se nijedne utakmice sa njima. Hvala sto si mi na fin nacin razjasnio.

 

10 minutes ago, bradilko said:

što ne može mornar?

 

 

Zato  :fantom:

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Cemu dovodjenje dva stranca kada nam ostaje samo KLS? 

Zato sto je Vucic savetovao gospodina Ostoju da je taj igrac slab na toj poziciji, i da ga trebamo zameniti. Jos kaze da nas Vucic pomaze ali tesko mozemo nesto vise, jer Zvezda ima bolju selekciju... to je samo deo intervjua.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...