Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Što mi je krivo...imali smo ih. Značilo bi da smo ih dobili.

 

Tekmu nosili Sani, Tanas, Šalić i Pecarski, svi sa velikom minutažom, pozdravljam maksimalno.

 

Važan detalj sa konferencije za štampu - Čanak otvoreno isprozivao 'trenutno fizičko stanje ekipe' zbog hroničnih padova koncentracije u drugom poluvremenu.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao sam ceo meč. Mene prilično raduje igra Partizana. Vidi se ogromni napredak, jednostavno nije moglo više sa petorkom recimo Tanasko/Aranitović/Pecarski/Andrić/Miler koja je bila često na terenu. Dve četvorke ti igraju klinci koji nisu bili planirani da imaju neku minutažu. 

Držali smo se kako tako i poslednju četvrtinu, iako su bili preokrenuli na 79-85, tu sam očekivao kraj i predaju, međutim NE! Posle tajmauta mi to stižemo i čak smo i poveli. Do kraja je bila rezultatsta klackalica, a na nekih deset sekundi pre kraja, pri rezultatu 98-99 imao je miler ulaz pod koš za možda i pobedu ali je bio prebrz, to je bio neki ukršteni dvokorak pa nije loptu iskontrolisao do kraja. Miler je imao jedno zversko zakucavanje pri kraju, Pa onda Goss bitnu trojku, pa još jednom jedan težak ulaz milera pod koš koji je rezultirao pogotkom i faulom....Limož je u poslednjoj četvrtini pogađao iz uglova neke skoro nemoguće trojke i tako.

Sve u svemu po meni, vidi se evidentni napredak ekipe i u ovom kratkom periodu pod Čankom. Što kaže Mark Rothko, bez Novice, kaknja, Čakarevića i Gavrilovića u rotaciji ovo je fenomenalno.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
26 minutes ago, April said:

Što mi je krivo...imali smo ih. Značilo bi da smo ih dobili.

 

Tekmu nosili Sani, Tanas, Šalić i Pecarski, svi sa velikom minutažom, pozdravljam maksimalno.

 

Važan detalj sa konferencije za štampu - Čanak otvoreno isprozivao 'trenutno fizičko stanje ekipe' zbog hroničnih padova koncentracije u drugom poluvremenu.

 

To je to. Mutavi bilmez se zajebavao ocigledno.

 

Podrska Canku.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
46 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

da, to je to, muta je vodio kondicione treninge kao grof, nisu mu trebali atleticari.

 

ovo je koncidioni trener partizana:

 

http://sportsacademy.edu.rs/nastavnici/petrovic-adam-d130

 

nemojte da izvalcite takve besmislene zakljucke

 

Bas ti hvala za info oko kondicionog trenera, samo budi ljubazan pa procitaj gde to pise da je Muta vodio kondicione treninge? :cool:

Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

I za tebe isto pitanje.

 

Koje pitanje? Muta se kao zajebavao, pa je ekipa fizicki nespremna. To je kao zakljucak? Pa naravno da je besmislen.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Koje pitanje? Muta se kao zajebavao, pa je ekipa fizicki nespremna. To je kao zakljucak? Pa naravno da je besmislen.

 

Obojica ste se zaleteli. Ako Canak kritikuje "trenutno fizicko stanje zbog hronicnih padova koncentracije" onda je nezadovoljan kondicionom  pripremom igraca. Mutino zajebavanje u ovom slucaju odnosi se na to da istu stvar nije primetio kod svog kondicionog trenera i nista nije uradio da izvrsi potrebne promene.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Obojica ste se zaleteli. Ako Canak kritikuje "trenutno fizicko stanje zbog hronicnih padova koncentracije" onda je nezadovoljan kondicionom  pripremom igraca. Mutino zajebavanje u ovom slucaju odnosi se na to da istu stvar nije primetio kod svog kondicionog trenera i nista nije uradio da izvrsi potrebne promene.

 

 

 

Nije se Kojot zaleteo, nego reaguje na smesne prozivke.

 

Canak ne kritikuje nego konstatuje da je ekipa osakacena zbog povreda, tanka rotacija, igranje dve tekme nedeljno, odrazava se logicno i na igrace. Ne mozemo da odigramo dobro svih 40 minuta. Fali svezine, ali to ce doci na svoje.

 

Ekipa je fizicki spremno usla u sezonu, tako da nema mesta kritici rada kondicionog trenera..

Link to comment

to sto ti tvrdis da je canak rekao je ucitavanje, to se odnosilo na povrede igraca, koje se desavaju, pa zbog toga mora da se igra sa skracenom rotacijom.  kondicioni trener partizana je dobar i muta nije imao razlog da ga smeni, naprotiv. muta je kondicionog trenera doveo iz dinamika.

Link to comment

Pa ne citate pazljivo, jbg, osvrnuo sam se na Aprilovu tvrdnju da je Canak "otvoreno isprozivao trenutno fizičko stanje ekipe' zbog hroničnih padova koncentracije u drugom poluvremenu". Ako je to zaista bilo tako, onda jeste nezadovoljan kondicionom spremnoscu, jer bi u suprotnom naveo kao razloge povrede, umor i ostale faktore, barem sam ga tako razumeo. 

 

Dajte izjavu pa da vidimo sta je stvarno rekao.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...