Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Iako bi uzimanje takvog katastrofalnog kredita bilo u potpunosti u PSD stilu, on tada nije bio klubu. Tada su Jovica Pavlovic i Dule vodili glavnu rec. Dule je bio protiv prodaje igraca, posto klub nije imao para da funkcionise, na kraju resili da podignu taj kredit.

 

Ostalo je istorija..

 

edit: Da dodam, da je pod PSD-om sklopljen ugovor o reprogramu duga 2011, koji je ocigledno jednako "povoljan" po nas ko i sam kredit, tako da i PSD svakako ima svoj udeo u celoj prici koja traje vec 13 jebenih godina..

 

 

Sve to na stranu, zar nije logično da prvi dan kad su Dule i PSD otišli iz kluba neko sjedne i pokuša da izbori reprogram reprograma? Šta je radio Peković za svo vrijeme u klubu?

Link to comment
29 minutes ago, keitel said:

 

Sve to na stranu, zar nije logično da prvi dan kad su Dule i PSD otišli iz kluba neko sjedne i pokuša da izbori reprogram reprograma? Šta je radio Peković za svo vrijeme u klubu?

Odlicno pitanje. I on i svi ostali. Moje misljenje da su nas i pre njih jako ukanalile one dve sezone kada je Vlada Jovanovic bio trener i kada se nije pazilo na Budzet.

 

U svakom slucaju nadam se da je ovo priblizno realna cifra oko ukupnog duga. Za jedan Kosarkaski klub, bio to i Partizan, cifra je ogromna i ja vidim samo 4 nacina da se resi:

 

1) Da se nadje Investitor koji ce to sve da pokrije (mislim da je nemoguce)

 

2) Da Poverioci u znacajnom procentu otpisu te dugove (mislim da je nemoguce)

 

3) UPPR - pa da se po Grupama poverilaca preglasaju ovi sa najvecim dugovima i da prodju predlozi sa velikim otpisima - to je vec radjeno u Srbiji sa nekim vecim sistemima, traje 2-5 godina a u medjuvremenu moze da se izdejstvuje Mera zabrane izvrsenja i da se tako nekako funkcionise (moguce ako postoji neki konsenzus, politicka volja, uticaj i sl.)

 

4) Bankrotstvo i u nizu ligu - kao naravno Glasgow Rangers npr u fudbalu u Skotskoj.

 

I to je to.

Link to comment
55 minutes ago, keitel said:

 

Sve to na stranu, zar nije logično da prvi dan kad su Dule i PSD otišli iz kluba neko sjedne i pokuša da izbori reprogram reprograma? Šta je radio Peković za svo vrijeme u klubu?

 

Kad je Pekovic dosao, postavio je Berica da vodi klub dok je on na "bolovanju". A nijedan ni drugi (kao ni PSD i Dule pre njih) nisu imali kapacitet da poslovno vode klub. Jedino je Iskrin tamo sposoban da nesto konkretno radi na tom polju, ali bojim se da je i za njega to krupan zalogaj.

 

Ali evo sabranog i skoncetrisanog limara, vec je izneo genijalni plan kako da nam otpisu dug, pa kad su odbili i trazili razgovor s njim, on nije otisao. Tako da bice to sve u redu, in Ostoja we trust..

Link to comment

Stvari treba posmatrati hronološki, dakle, ko je najzaslužniji što smo uopšte došli u poziciju da jedan Ostoja dođe na čelo kluba? Valjda je jasno da on nije mogao da dođe odmah posle Duleta, već je bilo potrebno uraditi bezbolnu tranziciju. Peković je odradio zadatak i otišao. Sad smo tu gdje jesmo i nije više pitanje borba za trofeje, već treba da se zahvaljujemo sns-u zato što klub uopšte postoji.

Link to comment

To bi bilo tacno da je SNS postavio Pekovica, ali nije. Doveo ga je Danilovic (zapravo je jedino njega mogao da namoli, jer niko drugi nije hteo da preuzme ruinu od kluba). I sada smo bili bez predsednika toliko meseci, niko zivi se nije oglasio da hoce da dodje na celo kluba. Apsolutno niko.

 

Dakle, dosli smo u ovu situaciju zbog PSD-a i Duleta..

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To bi bilo tacno da je SNS postavio Pekovica, ali nije. Doveo ga je Danilovic (zapravo je jedino njega mogao da namoli, jer niko drugi nije hteo da preuzme ruinu od kluba). I sada smo bili bez predsednika toliko meseci, niko zivi se nije oglasio da hoce da dodje na celo kluba. Apsolutno niko.

ovo apsolutno nije tacno - hteli su vujanic i drobnjak, sa sve konkretnim planom, al' su oduvani od strane tose i ekipe.

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dakle, dosli smo u ovu situaciju zbog PSD-a i Duleta..

 

Po toj analogiji Zvezda je u ovoj situaciji zbog Opačića i Žike pauka. Oni su prodali svoj identitet i izvukli se, a nama su sugerisali kako smo mi iznad ostalih i da nam se to nikad neće desiti.

Link to comment

Gocno od predsednika izmedju ostalog rece ovo:

- "dug je preko 7. Ali ce verovatno biti novih poreskih obaveza" - porez nije nesto sto padne sa neba i jasno se zna kad se i sta placa.  Ali Ostoja se ne slaže sa tim

- Moramo resiti probleme sa Marfin bankom. Zvali su me na sastanak na koji nisam otisao

- pokazace se ko voli Partizan, a ko ga voli do poslednjeg dinara

- laz, floskula, glupost, floskula, glupost, laz...

 

Mamu ti bre jebem i tebi i tim koje su te doveli!

 

 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

To bi bilo tacno da je SNS postavio Pekovica, ali nije. Doveo ga je Danilovic (zapravo je jedino njega mogao da namoli, jer niko drugi nije hteo da preuzme ruinu od kluba). I sada smo bili bez predsednika toliko meseci, niko zivi se nije oglasio da hoce da dodje na celo kluba. Apsolutno niko.

 

Dakle, dosli smo u ovu situaciju zbog PSD-a i Duleta..

Ko je onda u ime Partizana,  potpisao na 3 god. talentovan i mladog trenera Mutu? 

Link to comment

To je dobro pitanje. Tada sam pisao da se ne dovodi prvo trener, pa bira predsednik, al sam ovde naisao na neslaganje. 

 

Mene bas zanima ko je stavio potpis na Mutin ugovor? 

Edited by Timmy
Link to comment
2 hours ago, zakintos said:

Ko je onda u ime Partizana,  potpisao na 3 god. talentovan i mladog trenera Mutu? 

 

Potpisao je pretpostavljam Iskrin, kao neko ko je fakticki vodio klub i dok je Pekovic formalno bio predsednik.

 

Ko je Mutu preporucio za klupu? Zoc. To je dogovoreno kod Jojica..

Link to comment

To sto su objavili nista ne znaci. Objavljuje i Covic cifre iz excel tabela. Sa tim ciframa se stalno manipulise, a verovati Ostoji na rec je smesno. Moze samo da nas zaduzi dodatno..

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...