Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

11 hours ago, Timmy said:

Kad smo poslednji put menjali trenera u sred sezone? Pera - Dzile i onda sa Kimetom. Jel bilo jos? Cini mi se da Ruso i ekipa imali cele sezone. Mozda je onaj mali smenjen, Trajkovic..

Muta nije za trenera Partizana. Al ne znam sta mislim za Canka. On mi je oduvek bio jedan od neomiljenijih bovsih igraca.  Mada se to menja zbog njegovih trenerskih kvaliteta koje je povremeno znao pokazati.

I jel ozvaniceno da je on trener?

onaj mali??

naser je genije

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Nikolić za B92: Nisam tužio Partizan, niti ću!

Miroslav Nikolić demantovao je za B92 da je pokrenuo tužbu protiv KK Partizan, kako su preneli pojedini beogradski mediji.

A. KovačevićIzvor: B92 četvrtak, 14.12.2017. | 12:50
 
15323370955a2c4d24d9b83959228506_w640.JPzoom.png

Partizan je otpustio Nikolića u utorak nakon pet uzastopnih poraza u svim takmičenjima, osam u poslednjih devet mečeva.

Nikolić se letos vratio u Humsku posle skoro 20 godina, a klub nije saopštio koliko je bila vrednost potpisanog ugovora.

"Ne znam odakle im to. Nisam tužio klub, nikad nisam ni pomišljao na to. Pare mi nisu bile u prvom planu kada sam došao u Partizan. Pitajte njih otkud ovo. Videćemo kako će se oni (Partizan) ponašati", rekao je Nikolić za B92 još jednom naglasivši da nema nameru da tuži klub.

Partizan je za četvrtak najavio sednicu Upravnog odbora u kojem će se ozvaničiti dolazak novog trenera Nenada Čanka, te saopštiti finansijski izveštaj o poslovanju kluba.

 

Link to comment

Informacije sa Ostojine kzš:

-  Čanak novi trener

- Toša sa mesta sportskog direktora avanzovao na mesto Ostojinog savetnika

- Dug veći od 7 miliona

- Kamata Marfin banci 21%

 

 

Link to comment

14.06.2017. Nikola Peković

Quote

Peković je u pismu objavljenom na klupskom sajtu naveo da je preuzeo klub u teškoj situaciji uz dug od 6,5 miliona evra i da je za manje od dve godine dug smanjen za blizu dva miliona evra.

 

14.12.2017. Ostoja Mijailović

Quote

Partizan duguje 7 miliona.

 

 

56 minutes ago, 1n54jd3r said:

please do elaborate

 

Cenim da će Ostoja iskoristiti priliku da postane heroj i napravi dil sa bankom, nešto kao Terza onomad. Po istom partijskom obrascu.

Link to comment
2 hours ago, April said:

Pazi kamata 21%...pa bolje da su se zadužili kod kotorskih klanova. Naravno o poreklu tog genijalnog poslovnog poduhvata niko neće ispitati Predraga Sašu

On je sada Predsednik KSS :sleep:

 

Ali dobro to, nego 21%... i to se zove Banka i ima bankarsku licencu...

 

Ne sumnjam da ce Ostoja i njegov tim dati sve od sebe da u najkracem mogucem roku strasnim radom saniraju dugove koliko mogu, nekako verujem u njega i njegov tim

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

rip tošo

 

Pa ono, lični savetnik predsednika. Nadam se da će sledeći predsednik da ga odjebe, kao, bio si Ostojin, hvala na svemu.

 

Link to comment

21%... Pa dobro, zatezna kamata (ne zakonska nego ugovorna), nije nemoguce. Ko nas jebe kad smo glupi. Naravno da Marfin banci treba tretman 1 Dinkica, ali onaj bosanski narkoman bi morao da krivicno odgovara za ovakav velicanstven poslovni poduhvat.

Link to comment
3 hours ago, April said:

Pazi kamata 21%...pa bolje da su se zadužili kod kotorskih klanova. Naravno o poreklu tog genijalnog poslovnog poduhvata niko neće ispitati Predraga Sašu

 

Iako bi uzimanje takvog katastrofalnog kredita bilo u potpunosti u PSD stilu, on tada nije bio klubu. Tada su Jovica Pavlovic i Dule vodili glavnu rec. Dule je bio protiv prodaje igraca, posto klub nije imao para da funkcionise, na kraju resili da podignu taj kredit.

 

Ostalo je istorija..

 

edit: Da dodam, da je pod PSD-om sklopljen ugovor o reprogramu duga 2011, koji je ocigledno jednako "povoljan" po nas ko i sam kredit, tako da i PSD svakako ima svoj udeo u celoj prici koja traje vec 13 jebenih godina..

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...