Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

8 hours ago, copkillah said:

Sa ovom upravom i javnom podrškom Muti, koji je uveliko bio u seriji loših rezultata, ne možeš da budeš načisto.

Pogotovo što su mu dozvolili da odbije jednog igrača koji bi svakako doneo kvalitet ekipi, ja zaista nisam tu video neki ozbiljan rad i planiranje bilo čega. A o tom planiranju dosta govori i to što sad za trenera dolazi neko ko je pre samo par meseci bio asistent u tom istom timu. 

Recimo to i ovako, da je Muta ostao samo dan duže i da je kojim slučajem dobio Bilbao, možda bi uprava "zaboravila" na seriju poraza i ostavila ga.

Sumnjam da je Muta bio iznad Partizana tj. uprave i da je klub imao sanse da zgrabi Zagorca da bi ga i doveo. Pogotovo sto se Muti drmala stolica. Prije ce biti da se niste dogovorili sa Miskom.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, bradilko said:

postali smo indijanci najgori

ispunjavaju se zelje i pozdravi a ionako ne mozemo na vrh

trosimo trenere

pih

Potrosili ste mutu koji je i u kragujevcu vec bio ispusena mustikla kojoj pomocnici vode treninge, dok on bleji u lokalnoj piceriji, tako su javljali kg insajderi. Stvarno ne znam kako mozete njega da potrosite :D  al makar je selektirao korektan tim sa dosta mladjih igraca, pa iza njega nesto ipak ostaje sa cime canak moze da radi, dok dzilo muti nije ostavio nista.

Link to comment
11 hours ago, Mark Rothko said:

(FOTO) Samo 10% ljudi može za 30 sekundi na slici da pronađe budućeg trenera Partizana. Možete li vi?

 

IZ6y0TU.jpg?1

 

Onaj sa pivom deluje kao solidan izbor...:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

+100

I da smo čekali Mutu, ništa se ne bi promenilo. Čovek je naprosto pogubio konce ekupe. i najlogičnija stvar je smena. ( Na stranu što je i njegovo samo dovođenje bila greška) Partizanu je potreban trener koji će se ozbiljno posvetiti radu na treninzima i da raste sa ekipom, sad kada je rezulatski imperativ u drugom planu.
MUta nije taj profil.

Za Partizan i njegove navijace rezultat nikada nije u drugom planu. Da jeste, Muta bi jos bio trener. On je upravo smenjen zbog serije losih rezultata. Ista sudbina ceka i Canka kada mu naleti serija losih meceva i poraza, a tek se njemu kao pocetniku moze desiti da izgubi kontrolu nad ekipom. Pazi da ne dobije slobodu da radi kako hoce, bez imperativa rezultata. A kad imas upravu koja se u najgorem SNS maniru dodvorava glasacima navijacima, pa smenjuje trenera na prve zvizduke i povike sa tribina, bolje se ne moze ni ocekivati.

Za Mutu me zabole, nista mu nece faliti, posto mu je bavljenje ovim poslom odavno usputni hobi. Za Canka mi je zao sto ce biti izjeban, ali sam je kriv ako prihvati. Mislio sam da je mudriji.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Za Partizan i njegove navijace rezultat nikada nije u drugom planu. Da jeste, Muta bi jos bio trener. On je upravo smenjen zbog serije losih rezultata. Ista sudbina ceka i Canka kada mu naleti serija losih meceva i poraza, a tek se njemu kao pocetniku moze desiti da izgubi kontrolu nad ekipom. Pazi da ne dobije slobodu da radi kako hoce, bez imperativa rezultata. A kad imas SNS upravu koja se u najgorem SNS maniru dodvorava glasacima navijacima, pa smenjuje trenera na prve zvizduke i povike sa tribina, bolje se ne moze ni ocekivati.

Za Mutu me zabole, nista mu nece faliti, posto mu je bavljenje ovim poslom odavno usputni hobi. Za Canka mi je zao sto ce biti izjeban, ali sam je kriv ako prihvati. Mislio sam da je mudriji.

Ako izjebu i Čanka, ne zalužuje klub ništa bolje nego da se valja u sopstvenom blatu i govnima.
A dok je ova politička garnitura na vlasti, mislim da je jasno da rezultata koji navijači očekuju neće biti. Dakle, dok je god SNS uprava i SNS na vlasti, možemo zaboraviti na titule u KSL i ABA-i, a samim tim i na učešće u EvroLizi. Jedina satisfakcija nam može biti stvaranje novih igrača i remont ekipe za neka bolja vremena. Lino, mislim da problem  nije bila serija loših rezultata, to je posledica problema, već Mutin rad i pristup istom.

Link to comment

Naravno da je problem serija losih rezultata, navijaci su razmazeni po defaultu. Pa skandiralo se Duletu "svinja debela", a nece se terati neki Muta. Dzile je dozivljen kao spasilac kad je preuzeo, pa se vec u drugoj sezoni sukobljavao sa navijacima. Nece ni Canak bolje proci..

I kakav crni remont za bolja vremena. Ko da sprovodi remont, Ostoja ili neko ko ga sutra budu postavili?  Nema od toga nista. Mogu samo da nas uvale u jos vece dugove..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Za Partizan i njegove navijace rezultat nikada nije u drugom planu. Da jeste, Muta bi jos bio trener. On je upravo smenjen zbog serije losih rezultata. Ista sudbina ceka i Canka kada mu naleti serija losih meceva i poraza, a tek se njemu kao pocetniku moze desiti da izgubi kontrolu nad ekipom. Pazi da ne dobije slobodu da radi kako hoce, bez imperativa rezultata. A kad imas upravu koja se u najgorem SNS maniru dodvorava glasacima navijacima, pa smenjuje trenera na prve zvizduke i povike sa tribina, bolje se ne moze ni ocekivati.

Za Mutu me zabole, nista mu nece faliti, posto mu je bavljenje ovim poslom odavno usputni hobi. Za Canka mi je zao sto ce biti izjeban, ali sam je kriv ako prihvati. Mislio sam da je mudriji.

sta pricas bre ti? serije losis meceva i poraza ne nalecu same os sebe, ko prirodne nepogode. muta nije smenjen na prve zvizduke, vec se iz aviona vidi da je tim u totalnom rasulu i ne moze da dobije tri put slabijeg protivnika. mada je, po tebi, i to mozda neletelo. sad cemo gubiti od olimpija, a sutra cemo dobijati golden state. kad tako naleti.

nijedan od trenera nije "potrosen", ne znam sta serete. mislim, sta sprecava recimo dziloa da se vrati za 2-3 sezone?

Link to comment
6 minutes ago, Miralem said:

nijedan od trenera nije "potrosen", ne znam sta serete. mislim, sta sprecava recimo dziloa da se vrati za 2-3 sezone?

Naravno. Raširilo se internetom, pa pričamo o trenerima kao da su sapuni. Ništa ne spriječava, uostalom, ni Peru Božića ni Vladu Jovanovića, samo da prvo postignu neki rezultat..negdje. Kladim se da bi bilo koji kls tim odmah prihvatio trenera takve reputacije.

Link to comment
19 minutes ago, Miralem said:

nijedan od trenera nije "potrosen", ne znam sta serete. mislim, sta sprecava recimo dziloa da se vrati za 2-3 sezone?

Dzileta nista. Imao je neku karijeru plus obraza nema. Ali Pera Bozic recimo trenutno prodaje pljeskavice kod krleta na vidikovcu. Gde ce on da se vrati?

Link to comment
18 minutes ago, Miralem said:

sta pricas bre ti? serije losis meceva i poraza ne nalecu same os sebe, ko prirodne nepogode. muta nije smenjen na prve zvizduke, vec se iz aviona vidi da je tim u totalnom rasulu i ne moze da dobije tri put slabijeg protivnika. mada je, po tebi, i to mozda neletelo. sad cemo gubiti od olimpija, a sutra cemo dobijati golden state. kad tako naleti.

nijedan od trenera nije "potrosen", ne znam sta serete. mislim, sta sprecava recimo dziloa da se vrati za 2-3 sezone?

Jeste Buducnost i Cedevita su triput slabije od nas, daj ne pisi gluposti.  Naravno da sa Mutom ne bi postali ozbiljna ekipa koja se bori za trofeje, ali to nije razlog njegove smene, nego dodvoravanje SNS uprave navijacima "nezadovoljni ste trenerom, evo culi smo vas i smenili". Problem resen, ali kada bi se zajebavali.

Dzilo sprecava Dziloa da se vrati. Ne pada mu napamet, dokle god je ovakva situacija kod nas..

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...