Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, 50% je u pravu. jesu profesionalna ekipa, ali ne igraju Evroligu. Jebiga, ne moze se sve znati. Treba se snaci u danasnjem moru informacija

Link to comment

Sutra vanredna sednica upravnog odbora KK Partizan. Glavna tema šut karta za Mutu. Spominje se, nažalost, Darko Ruso kao njegov naslednik...gde se setiše tog lika? A Tegeltija spominje da su u opciji Nenad Čanak (Yess!) i Vlada Jovanović (Noo ).

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zasto je Nenad Canak bolja opcija u odnosu na Vladu Jovanovica? Vlada Jovanovic tada nije dorasao ambicijama kluba, dok sada mislim da je kalibar da vodi ovakav Partizan. Ko god da dodje ne cini mi se da je bas tako dobra opcija, ali verujem da se mozemo odlepiti od ekipa sa kojima imamo isti skor u ABA ligi i od kojih imamo veci budzet.

 

Ja sam iskreno vise za Vladimira Djokica nego za Canka.

Link to comment
Zasto je Nenad Canak bolja opcija u odnosu na Vladu Jovanovica? Vlada Jovanovic tada nije dorasao ambicijama kluba, dok sada mislim da je kalibar da vodi ovakav Partizan. Ko god da dodje ne cini mi se da je bas tako dobra opcija, ali verujem da se mozemo odlepiti od ekipa sa kojima imamo isti skor u ABA ligi i od kojih imamo veci budzet.
 
Ja sam iskreno vise za Vladimira Djokica nego za Canka.


Zato što je Čanak vodio ekipu na par utakmica prošle godine i to je sasvim fino izgledalo. Vlada je vodio Partizan dve godine i to nije ličilo ni na šta.
Link to comment

Ekipa je tada bila na autopilotu, moglo se bez Dzikica par utakmica mada neke njegove odluke su mi se tada svidele koje je donosio po pitanju pruzanje minutaze odredjenim mladjim igracima. Nije ista stvar voditi tekmu kao trener ili kao asistent. Canak bi se nasao u slicnoj poziciji kao Jovanovic pre nekoliko godina ukoliko bi sada dosao, samo bi bila manja ocekivanja. Neki ljudi su smatrali da ce biti dobro nakon Duleta zato sto je Jovanovic njegov asistent, ima solidne rezultate sa mladjim kategorijama, pa su se zajebali. Tako slicno isto ljudi mogu da se zajebu na osnovu par Cankovic utakmica gde je on uspesno vodio Partizan. Ne bih zeleo da stvari krenu lose sa njim, pa da ga pustimo niz vodu.

Canak sa trenutnim rezultatima u Spartaku pokazuje da treba jos neko vreme da pece zanat. Svidja mi se vise od Nikolica, ali tu postoji veci rizik da se on brzo potrosi pa da se trazi novi trener. Mislim da bi bilo bolje pustiti ga jos neko vreme da vodi Spartak po cenu da fejlujemo sa Jovanovicem. Covek treba jos da uci. Svestan sam i ja da ko god da dodje da postoji nemali rizik, ali smatram da je ispravnije da Jovanovica izaberu pre Canka. Da bi trener vredeo za Partizan treba da odskace u KLS-u, a Canak se trenutno ne izdvaja od grupe najboljih KLS trenera. Treba mu pruziti jos neko vreme, covek ako vredi odskakace. Djokic je trenutno mnogo bolje resenje od Canka, za sada ima solidne rezultate sa Vrscanima na dva fronta. Spartak igra samo KLS.

Link to comment
8 minutes ago, Ricma said:

Mislim da bi bilo bolje pustiti ga jos neko vreme da vodi Spartak po cenu da fejlujemo sa Jovanovicem. 

Zanči, najbolje je izabrati siguran fejl kako bi Jovanovićev nasljednik bio oslobođen bilo kakvog pritiska? Sounds legit.

Link to comment
On 11/16/2017 at 5:29 PM, ZokiAsov said:

Moze Darko Ruso. Idealan bi bio moj avatar da je ziv :(

 

12 hours ago, BlackGeorge said:

Sutra vanredna sednica upravnog odbora KK Partizan. Glavna tema šut karta za Mutu. Spominje se, nažalost, Darko Ruso kao njegov naslednik...gde se setiše tog lika? A Tegeltija spominje da su u opciji Nenad Čanak (Yess!) i Vlada Jovanović (Noo ).

:fantom:

Link to comment

idealan sastav za klupu u ovom momentu: glavni trener - miloje. pomocnici: ruso i jovanovic (i naravno - muta - za atmosveru). savetnik: 1, jedini i neponovoljivi - dr. dusan dusko a.k.a. dule vuuuuu...josevic.

Link to comment
51 minutes ago, Nebojsa said:

idealan sastav za klupu u ovom momentu: glavni trener - miloje. pomocnici: ruso i jovanovic (i naravno - muta - za atmosveru). savetnik: 1, jedini i neponovoljivi - dr. dusan dusko a.k.a. dule vuuuuu...josevic.

Dule bi se tu popickarao sa nekim (ako ne i sa svima) u roku od keks. Ne moze on da bude druga violina.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...