Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Znam bre, zezam se i bogu zahvaljujem sto nisam u Bg, imao bih i ja da sigram, ali u pratnji :(

moja noga nece krochiti tamo, dok se srbi prvo ne istutnje :D

Link to comment

moja noga nece krochiti tamo, dok se srbi prvo ne istutnje :D

I ja takođe, što znači nikad, jedina nada je taj neki onlajn...
Link to comment

moja noga nece krochiti tamo, dok se srbi prvo ne istutnje :D

 

realno nekih mesec, mesec i po dana najviše, posle toga će veovatno da bude prihvatljivo :)

Link to comment

realno nekih mesec, mesec i po dana najviše, posle toga će veovatno da bude prihvatljivo :)

zagrebachka je bila krcata godinu dana. mi moramo dve.

Link to comment

to stoji tako horizontalno ili se kaci negde?

 

Horizontal, ko što kae Frile.

 

Imam od ranije daleko zgodniji držač za poklopce, šrafi se sa unutrašnje strane vrata donjih kuhinjskih elemenata (ormarića). Isto je iz ikee, ali izgleda da ga više ne prave.

 

Imam policu u kuhinjskom elementu, koja se izvlači kao fioka, za mene je idealno :)

 

Video sam i ovaj što se kači na vrata, ali a) staje samo dva ili tri komada, ne sećam se i b) morao bi da kratim police u elementu da bi se vrata zatvarala.

 

Edit: ovaj zonfa, samo nije žičana, nego plain daska sa malim rubom...

 

132797d38320d7199fdd5f1779a54b78.jpg

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

IKEA ima dosta dobre proizvode za ono koliko kostaju, posebno u poredjenju s konkurencijom, mada tu najmanje mislim na namestaj. S druge strane, kupovina u prodavnici je jedno od najjadnijih iskustava kroz koje sam prosao bilo gde. Ponekad kupim(o) nesto online, ali moja noga tamo vise nece krociti.

Link to comment

samo ne preporucujem malme bed frame..izubijas noge, stalno su mi u modricama ....sve kao uzecu nesto drugo, nadjoh jos bolji sajt od ikeje a nije kina i meksiko (kod nas je ikea meksiko)....pa cu tamo...kad budem imala vremena.

 

i ne preporucujem posteljinu, masna im nekako....

 

preporucujem police za kucu, gun za srafove, najjeftiniji sto (imam neki crni, jos traje a nije vise od 30$ bio)...stolice se brzo prljaju a ne mogu da se operu osim ako nije tamne boje pa se ne vidi. lampe su losijeg kvaliteta. sofa bed preporucujem

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...