Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

42 minutes ago, askeladden said:

Gledao tiganje od livenog gvozdja u Ikea.Imaju jedan laksi od tanjeg liva,vrlo sexi.

Da priključili su se hajpu...
Ja merkao onu "đuvečaru". Žena rekla : ja nemam snage da pomerim ovo....
🤣

  • Haha 5
Link to comment
3 hours ago, askeladden said:

Gledao tiganje od livenog gvozdja u Ikea.Imaju jedan laksi od tanjeg liva,vrlo sexi.

 

 

to je serija VARDAGEN, prvo su krenuli sa okruglim/ovalnim posudama za pečenje od debljeg liva koje su teške

 

pa su pre par godina izbacili te tiganje

 

ne znam šta da mislim dok ne probam, ima baš razlika drastićnih između takvih sprava

 

npr LIDL tučani tiganj je meni sranje u poređenju sa jednim koji sam kupio na buvljaku u krajnje derutnom stanju, zahrđao, prljav - bavio se njime neko vreme /uklanjanje hrđe, čišćenje, pečenje tj stvaranje filma/ i sad šljaka ko švajcarski sat. možda LIDL treba sve to ali sam ga kupio novog i user friendly da se tako zajebavam s njim,niko nije rekao da mora da se peče prvo.

 

u međuvremenu sam na buvljaku kupio VARDAGEN posudu - manji pekač - isto razjeban koji zahteva čišćenje i bavljenje, ali to me raduje da probam da izvučem najviše od njega, kad ne platim 50e nego 200 dinara.

 

mene taj vardagen tiganj dosta podseća na metalac seriju masiv o kojoj sam valjda pisao ovde a možda i nisam

 

 

metalac-tiganj-masiv-26cm.jpg

 

 

 

ili kao tava /kupio 3/

 

metalac-tava-masiv-28cm.jpg

Edited by Eleniko
Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:

narode, toplo preporucham liniju trofast, koja jeste formalno za dechje sobe/igrachke, uzela za neke dve raznorodne namene (tipa neshtoneshto i shpajz), ali moze i skroz fensi da ispadne

 

https://www.ikea.com/rs/sr/cat/trofast-serija-za-odlaganje-igracaka-19027/

 

 

ma da, top. mi uzeli jednu vertikalnu, mislim da cemo jos jednu

 

nama je za spajz cucnula ivra, jer je spajz uzan. dok su jos imali sve one dodatke i cuda, sa fiokama, policama, stalazama za vina itd

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
On 15. 2. 2024. at 18:09, zorglub said:

Rivajvl dve s kraja 60ih :ziga:

 

 

dyvlinge-roto-fotelja-kelinge-zelena__12

Uh, što mi svidja ovo u tamno sivoj boji… ali nemam gde da stavim. 

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

ma da, top. mi uzeli jednu vertikalnu, mislim da cemo jos jednu

 

nama je za spajz cucnula ivra, jer je spajz uzan. dok su jos imali sve one dodatke i cuda, sa fiokama, policama, stalazama za vina itd

bukvalno stanu chudesa unutra, veri hepi :D

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Da priključili su se hajpu...
Ja merkao onu "đuvečaru". Žena rekla : ja nemam snage da pomerim ovo....
🤣

Iz istih razloga dislocirao na posao savrseno razradjen tiganj od livenog gvozdja.A imam i Metalac najskuplju liniju,inox ne lepi nista,przis na jedinici,ista muka ,malo samo laksi od tucanog tiganja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...