Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1/30/2018 at 1:52 PM, Прслин said:

Поручниче, срећно! Борба ће бити мушка, ништа џинксови и сличне глупости. Ко буде бољи, нека слави.

 

tenor.gif

Уопште нисам обратио пажњу.:isuse:Мушка била. Укопа ме Хари. По једна обојици.

Link to comment

Како сам се самоубио...

 

Мислио сам да је следеће коло за десет дана и кренуо сам да правим измене у оквиру планиране дивље карте, па отишао лаганезе у -8. Малопре сам скапирао да је та десетодневна пауза у ствари тек након овог викенда и да сам заправо пожурио пар дана са акцијом. :isuse:

 

Сада не знам шта ми је глупље, да баталим ово коло и сигурно трснем због тупавих измена, а да сачувам дивљу карту за следеће када ћу правити далеко више измена или да сада обавим измене и узмем тим који нисам планирао за ово коло, па да опет изгубим. Катастрофа. :isuse:

 

Да видим ко је срећни добитник у овом колу...  xd. 

 

Честитам. :isuse:

 

Што се мени некада тако не заломи да играм са будалом... У ствари знам - не игра се против себе. :isuse:

 

 

Link to comment

Aла пршти од коментара, види се да имамо три активне лиге. 

 

tenor.gif

 

Тачно сам најавио да ће ми непотребних -8 доћи главе. Заменио сам Мареза Мкхијем, то је ваљда било очигледно решење свакоме. :fantom: Али, онда сам одлучио да наставим да мењам верујући да је она пауза сада и мртав ’ладан сам довео Волкота уместо Окса, ’ајде и то да преживим. Али онда, за додатних -4, мењам Лофтус Чика за Мекартура, што је замена на клупи јер нисам планирао ни један ни други да играју. И ето сада имам неку предност од пар поена пред сутрашњу утакмицу, али у сутрашњој ме чекају она два папана из Вотфорда, Ричарлисон и Докуреtm. Један гол било једног, било другог ме потапа. :isuse:

 

huge-tiny-.gif

Link to comment

Како да добијем, друже, када ми капитен у 85. минуту промаши пенал и у секунди уместо да од њега добијем 18 поена (2 бода за 90 минута, 4 бода гол, 3 бода бонуса за одлучујући гол) ја од њега добијем кромпир (2 бода за 90 минута, па -2 за промашен пенал).

 

Честитам. Сам сам крив, а Кејн је само поетска правда. 

 

Е, сада ће да промаши и други и да се лепо разилазимо са животом. 

Link to comment

Већ имаш 31, а пре Кејновог другог пенала ја сам имао 35 бодова. Мени су прошли сви играчи, а теби су остала двојица: Докуре и Ричарлисон. 

 

Други пенал је потпуно променио ствари пошто је мени Кејн капитен. Сада ми је предност већ озбиљна, али далеко од тога да два играча не могу да стигну 12 поена. 

Edited by Прслин
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...