Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

do mene :isuse: :rolf:

 

Ja znam za Neška iz ovog sa ovog klipa, ovo je legendardni klip, baš sam se pitao kako se ovako mršav lik ovoliko usvinjio, ladno imamo dva trenera u JSL koji se zovu "Neško Milovanović" e jebo mene  :twak:

Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

 On je u sportu, jer mu je otac kao direktor fabrike oružja u Lučanima finansirao FK Mladost.

 

+1

 

zbog ovoga sam i pitao. njegov otac nije samo bivši i sadašnji direktor mb-a. već bog otac u lučanima. od prilike kao palma u jagodini, pa puta 100

Link to comment

ahahah

po 26 put ista tema :D

 

ne, nemamo dva neska

ja zato i pitah kumsa jel misli na "debelog", pretpostavljajuci da je pomesao, jer to je nenad, ne nesko

u daljem tekstu radi lakseg snalazenja zvacemo ga debeli :fantom: je iz lucana, tu je i igrao i tu je uglavnom radio kao trener, wiki kaze treci put, ali sam prilicno siguran najmanje u pet mandata

 

ovaj drugi, "mrsavi", pravi nesko, je takodje iz cacka, imao daleko uspesniju karijeru, secam ga se i sam dok je igrao, je oridjinal cacanin, a ne dragacevac, igrao i za borac i trenirao/radio u svim znacajnijim cacanskim klubovima

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

 

zbog ovoga sam i pitao. njegov otac nije samo bivši i sadašnji direktor mb-a. već bog otac u lučanima. od prilike kao palma u jagodini, pa puta 100

Samo sto je Palma mladji, te sinovi za sad su vodje navijaca bili kao... Za koju god. mozda postanu i SD i trener prvog tima.

Link to comment

auuuu ljudi pa vi kao da ste zaboravili kakvu je ekipu imao Radnicki Kragujevac dok ga nisu razjebali ... Nesko  i Goran Milovanovic, na golu Stevanovic, Urumov, Koroman, Drulic, Katic, Spasic, Vele Ivanovic..kakvo je to klanje bilo sa Sartidom, najveci derbi u zemlji posle vecitog, bukvalno od Srpske lige pa sve do najviseg ranga...desavalo se da Radnicki dobije u prvom kolu nekoga i uzme tri boda..uvek se govorilo 3 boda i onih 6 sto cemo da pobedimo Sartid , to je vec 9. Ludnica je bila protiv Kikinde i godinu posle protiv Cukarickog u barazu

Link to comment

zbog raspoznavanja, mršavi Neško je igrao u Bugarskoj i ima njihovo državljanstvo

 

debeli Nenad je ceo život proveo u trouglu Lučani Milanovac Čačak 

Edited by levi
Link to comment
20 hours ago, Miljenko said:

Ovo sa podelom bodova, je verovatno najgluplja stvar, koja je mogla biti uvedena. Jedino gluplje, mi je playoff, u pojedinim ligama.

Dominiras cele sezone i na kraju ne uzmes titulu zbog jedne utakmice. Odnosno, neko ko je igrao promenljivo, veze 4-5 pravovremenih pobeda i ima realne sanse za trofej (u nasoj varijanti).

 

Vise puta je pisano na ovom topiku zasto je podela neophodna, ali neki odbijaju da sagledaju realnost, a dve najnovije lakrdije (u lucanima juce, kao i prekjuce na marakani kada se zvezda sa rezervnim timom setala protiv javora koji je izostavio najbolje igrace) ponovo objasnjavaju zasto je podela bezvrednih bodova potrebna. Ako vec drzava ili uefa ne zele da razjebu srpski mafijaski fudbal, onda jedini nacin da prvak bude odredjen na koliko-toliko pravedan nacin je taj da medjusobni susreti zvezde i partizana u sto vecoj meri odluce prvaka.

Link to comment
16 hours ago, W.F.C. said:

Samo sto je Palma mladji, te sinovi za sad su vodje navijaca bili kao... Za koju god. mozda postanu i SD i trener prvog tima.

Ne Palmini nego od preCednika kluba, ja da se ispravim istine radi

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Vise puta je pisano na ovom topiku zasto je podela neophodna, ali neki odbijaju da sagledaju realnost, a dve najnovije lakrdije (u lucanima juce, kao i prekjuce na marakani kada se zvezda sa rezervnim timom setala protiv javora koji je izostavio najbolje igrace) ponovo objasnjavaju zasto je podela bezvrednih bodova potrebna. Ako vec drzava ili uefa ne zele da razjebu srpski mafijaski fudbal, onda jedini nacin da prvak bude odredjen na koliko-toliko pravedan nacin je taj da medjusobni susreti zvezde i partizana u sto vecoj meri odluce prvaka.

+1

 

zaista posle ovakvog sažetka nema potrebe za daljom diskusijom na ovu temu

Link to comment

Kada bi bila liga od deset klubova, onda ne bi trebalo da se dele bodovi. Za nas je to verovatno najbolje rešenje. Ali kako se radi sve sa puno kompromisa, onda imamo 16 klubova da bi"razvijali centre" i play off sa podelom bodova.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...