Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Teško ćemo ove godine popuniti roster domaćim igračima, naročito ako odu i Kuzmić i Lazić. Moraćemo dobro da ubodemo sa strancima, ali ako ćemo se oslanjati na njih brine me raspad tokom sezone, jer ćemo opet kasniti s kintom. Loše je počelo ovo leto.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

ni ja ne vidim raspad u slucaju da ostanu radonjic, kuzmic, guduric i dangubic

da mogu da biram koga bih najpre ostavio iz prosle sezone to su upravo oni.

jer deluje da su i dalje spremni da pruze 100% u zvezdi (a imaju prostora za napredak), sto nisam siguran da je slucaj kod najpre jovica, pa dzenkinsa, a donekle i kod lazica i simonovica

najvece mi tu iznenadjenje mozda lazic, verujem da se njegova cena u dobroj meri moze ispratiti, a on bas mnogo znaci ekipi

ova ostala 4 odlaska potpuno ocekivana +tompson

ja sam ocekivao da ce mozda pokusati zadrzati voltersa. nezgodna je situacija kad odu oba pleja + treci koji je igrao na toj poziciji, posebno sto mi deluje da se volters napokon pred kraj sezone nasao sa radonjom i poceo igrati ono sto ovaj ocekuje

dodatni problem je sto izbor domacih kvalitetnih plejeva dostupnih zvezdi tezi nuli

Link to comment

Nema dobrih domaćih igrača koji mogu ovo da nadoknade. Ako (veliko ako) ostane Kuzmić i dođe Bolden, to će biti megaseksi unutrašnja linija, ali domaćih rezervi na nivou nema ni od korova. Ako slučajno i Kuzmić ode, nema boga da ne budemo na dnu EL. Nema te madjije koja sve to može da nadoknadi (osim ako ne dovedemo 5 stranaca, ali to je onda potpuno menjanje koncepta).

Link to comment

da, ostanak/dolazak boldena je tu jako bitna stavka

sa njim i ovim sto je ostalo ozbiljna rupa je samo na pleju, ovo ostalo se da pokrpiti

 

 

kakav je status radicevica? znam da je imao onu ozbiljnu povredu, ali ne znam da li se i na kom nivou vratio i da li ima i dalje ugovor sa seviljom

on mi pored micica jedini pada na pamet od domacih plejeva

Link to comment

Nema dobrih domaćih igrača koji mogu ovo da nadoknade. Ako (veliko ako) ostane Kuzmić i dođe Bolden, to će biti megaseksi unutrašnja linija, ali domaćih rezervi na nivou nema ni od korova. Ako slučajno i Kuzmić ode, nema boga da ne budemo na dnu EL. Nema te madjije koja sve to može da nadoknadi (osim ako ne dovedemo 5 stranaca, ali to je onda potpuno menjanje koncepta).

kuzmić u napadu ne vredi previše bez vrhunskog pnr pleja (čitaj jovića).

 

svi dosadašnji odlasci su nadoknadivi, osim jovićevog (ako je on uopšte otišao). ni lazića ne možemo zameniti domaćim igračem.

 

i kuzmiću se može naći zamena. napolju, doduše.

 

no, sve je to uzalud jer para trenutno nema. i neće ih biti dok se klub na tacni ne preda bati. pokušali su u klubu pre pola godine, godinu,da uvuku đilasa u priču u ulozi finansijera ali ih je ovaj iskusno iskulirao.

Link to comment

tesko da neko ko kupi toliko skokova i tih dimenzija moze da se svede iskljucivo na pnr igraca. na stranu sto u odbrani zlata vredi.

tako da meni uopste ne deluje realno da zvezda nadje nekog kuzmiceve vrednosti za ekipu. naravno da se moze desiti, ali su mali izgledi

sa jovicem je problem, sto se njemu prilicno ocigledno nije vise ostajalo ovde, a sa druge strane je problem sto najpre prosle sezone nisu zadrzali micica, a ove odlaze sva tri igraca koji su igrali pleja

Link to comment

pa covek je u top 3 ofanzivna skakaca el. pa i samo to je neka napadacka vrednost, a ostatak citata je "ne vredi previše bez vrhunskog pnr pleja (čitaj jovića)". 

a odbranu spominjem zbog onog dela gde kazes kako je moguce naci zamenu za kuzmica

jeste moguce, samo jako tesko izvodljivo, za klub u zvezdinoj situaciji

Link to comment

Nema dobrih domaćih igrača koji mogu ovo da nadoknade. Ako (veliko ako) ostane Kuzmić i dođe Bolden, to će biti megaseksi unutrašnja linija, ali domaćih rezervi na nivou nema ni od korova. Ako slučajno i Kuzmić ode, nema boga da ne budemo na dnu EL. Nema te madjije koja sve to može da nadoknadi (osim ako ne dovedemo 5 stranaca, ali to je onda potpuno menjanje koncepta).

Ako radonja ostane, 5 stranaca sigurno necemo gledati posto svakog leta svedocimo panici i nesigurnosti kada je u pitanju izbor amera. Ima tih nekih srba koji su igrali nbdl prethodne sezone (jankovic, jovanovic) pa me ne bi cudilo da dodje neko od njih, pa onda jaramaz, pa bolden, odabrace uz tesku muku i dva americka beka + ovo sto ostaje, i otprilike ocekujem da to bude tim. Ako se desi cudo da kuz ostane, to ce biti najvece pojacanje.

Link to comment

"Upravo krećem za Las Vegas, na trenersko usavršavanje kod (strateg San Antonio Sparsa) Grega Popovića. Održali smo sastanak, ali nismo postigli konkretan dogovor, već će nastavak pregovora uslediti po mom povratku u Srbiju", javio se Blicsportu Radonjić sa aerodroma "Nikola Tesla", nekoliko minuta pred polazak aviona za Las Vegas preko Londona.

 

...

Link to comment

Valjda ce sve biti ok. Bilo bi glupo da krajem jula kazu "e jbg nismo se dogovorili". Mozda ra ide u ameriku da gleda igrace za zvezdu u stvari.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...