Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav crni blog

valjda je jasno da ne tripujem da nastupam iz ugla kavog znalca i autoriteta

a zajebancije bez, negde i najvise pisem iole duze postove kao podsetnik samom sebi, da u nekom trenutku kad se sezona bude sumirala vidim koliko sam omasio

 

 

i nemoj da sviras kurcu, nije da zatrpavam strane i strane mojih kosarkaskih analiza™, kapiram ja da je tebi i slovo od mene previse, ali jebiga imas il dugme pa udri, tome i sluzi. nije da te proganjam po forumu, pa si duzan da citas moje umotvorine

Link to comment

pa ja upravo napisah da ih ne čitam :D

 

kvaka je što ih, izgleda, niko ni ne čita, osim tebe. zato je blog super rešenje.

Link to comment

i dalje mi nije jasno zasto ne koristis opciju ignora i problem resen

i koja je poenta ovoga? jel se bolje osecas? u cemu je trik?

sta tebe uopste boli kurac da li neko cita ili ne moje ili bilo cije postove?

 

 

kao sto rekoh blog nije resenje, jer nemam zabludu da pisem nesto sto bi u toj meri interesovalo nekog pa da trosi svoje vreme odlaskom na blog. ovo je forum opsteg smera, gde je kosarka samo jedna u nizu tema. nisu potrebne nikakve posebne kvalifikacije za pisanje. zar ne misis da je bolje resenje da ti otvoris kakav forum usko vezan za kosarku, pa tamo ostavis mogucnost pisanja samo onima za koje ti smatras da su podobni?

Link to comment

Pusti ikara, on je jednostavno iskompleksiran zato što je bio spreman da plati za igra za Zvezdu a nisu hteli da ga uzmu ni za kadetkinje.

Nego daj malo o očekivanjima u EL, kako vidiš razvoj evropske košarke u narednih 5-10 godina i tome slično. Nemoj da se ograničavaš na 15000 karaktera, kaži sve što misliš da treba.

Link to comment

Grad je mnogo manji od Beograda, ali su svi ludi za košarkom, u pozitivnom smislu. Slični su navijačima u Beogradu, ali imam utisak da se u Bambergu sport bolje razume.

Nije reč samo o tome da svi žele da njihov tim pobedi, već žele da i da gledaju dobru košarku", rekao je Mitrović za klupski sajt.

Objasnio

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...