Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Izuzetno cenim kompletan košarkaški opus gospodina Duška Ivanovića, i kao igrača i kao trenera. Međutim, ova vest bi bila istinita kada bi se u KK Crvena zvezda pitali i kadrovirali pojedini Crnogorci sa znamenitih njihovih portala i “Pobjede”. Istovremeno, našem velikom sportskom rivalu iz prošle sezone, podgoričkoj Budućnosti, želimo puno sreće u predstojećoj sezoni sa novim konceptom i trenerom. Drago mi je da sve ove glasine koje se pojavljuiju u poslednjih nekoliko dana pokazuju koliko je Crvena zvezda velika i koliki je mamac mnogima u svakom pogledu za njihove neostvarene snove - rekao je za Blicsport Nebojša Čović, prvi čovek crveno-belih.

 

morao je da ih malo prcne zbog dzila, iako to nema veze sa ivanovicem, ali sta ima veze.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mi i da imamo pare, ovi igraci bi otisli. Svi su tu (osim Kuzmica) dosta dugo, i u godinama su kada im je primarno da unovce svoju afirmaciju koju im je zvezda omogucila. 

Link to comment

pa da, nista ovo nije dramaticno, sve ide svojim tokom™, samo mi volimo da dramimo. a iza ugla ceka jaramaz od kojeg ce ra napraviti novo cudo  :fantom:

Edited by Nikodije
Link to comment

de sad da tankujemo kad nam drzava dize salary cap na jos vecu razinu.  ulupacemo mi sve novce ove sezone pa sledece necemo imati picka ni za drugou rundu. zivi bili pa videli...

a i muta je obecao da se kk partizan vraca za dve godine  :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment

Mi i da imamo pare, ovi igraci bi otisli. Svi su tu (osim Kuzmica) dosta dugo, i u godinama su kada im je primarno da unovce svoju afirmaciju koju im je zvezda omogucila.

da ga jebem, ali ja sam prilicno siguran da nama od kuzmica itekako zavise ambicije sledece sezone

nije da je takvih igraca mnogo u evropi, posebno ne dostupnih zvezdi. ono sto je on igrao u prvoj polovini prosle sezone mi nismo imali priliku cesto da gledamo

odnosno, jovic je od strane zvezde iscedjen, svaka njemu cast, ali smatram za obe strane da je bolje sto je otisao

djenla slicna prica

mitrovica smo udali da se ni u najludjim snovima tokom sezone nismo nadali

mada, kad je on u pitanju, jbg, ruzno je a da se ne pomene koliko je on osakacen sa one dve povrede, sto fizicki, sto psihicki

simonu, svaka cast za sezonu, posebno njen prvi deo, ali ja bih voleo i on da ode. em sigurno kod njega, posebno sto je prevalio 30tu postoji zelja da se naplati, em sumnjam da on moze ponoviti ono sto je pruzao prosle godine. a nekako, ako vec moramo da zavisimo od necije prangije nekako bih vise voleo da to bude gudurina nego simonoviceva

lazica bih zadrzao ako je ikako moguce, covek takvih karakteristika uvek podize tim za odredjeni procenat, naravno ako je pre svega zadovoljan svojom pozicijom

dakle, kuz, gudura, lazic, danguba i to cini mi se bas tim redom je puna kapa kao osnov za sledecu sezonu, da ostane neko od pomocnog osoblja, da se zabode makar sa jednim strancem i jbg da se ozbiljno nametne neko od ovih klinaca

nije realno da klub poput zvezde igra na najvisem el nivou ako nema godisnje produkciju od makar jednog igraca iz sopstvene skole koji moze biti deo rotacije

i nije mi jasno zasto se apic konstantno gura u neki prosek i manje vise sprda sa njim. ok, momka ce fizika spreciti da bude na top nivou, ali on je meni trenutno prvi pik kad je u pitanju fmp, ako bih birao igraca od koga se vec sledece sezone moze ocekivati da ima znacajnu ulogu u el cz

 

 

i naravno, vrvtno najvaznije, da radonja ostane. samo sto se plasim da to nije realno, sto zbog para koje se duguju, sto zbog coviceve mantre kako su svi u cz, od trenera do portira podjednako vazni srafovi u ovom sto zvezda igra nekoliko sezona unazad. jesu kurac

Link to comment

de sad da tankujemo kad nam drzava dize salary cap na jos vecu razinu. ulupacemo mi sve novce ove sezone pa sledece necemo imati picka ni za drugou rundu. zivi bili pa videli...

a i muta je obecao da se kk partizan vraca za dve godine :fantom:

osnova muta na klupi, menadjer zemara iz knina, a prvi operativac silobad realbo ledi krv u zilama

jbg, to nam je sto nam je od el

opet dolaze partizanove godine :(

Link to comment

Šta je problem sa ivanovicem? Mislim, nije provokacija, ozbiljno pitam, stvarno ne znam puno o njemu a vidim da nije omiljen (kao ni maljkovic)?

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...