Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ja generalno mislim da njih boli penis, kao sto ih je boleo i za kikanovica. u fudbalskom klubu im nisu smetali muslimani. taj navijacki nacionalizam se poteze samo kad je neki drugi interes u pozadini (kao uglavnom i svaki drugi)

Link to comment
 
pa tad je bio bojkot navijača, barem onih ultra
Ih, pa to bi bila milina, da pored ABA krenu da bojkotuju i evroligu, pa da moze lepo da se ode na utakmicu i uziva u kosarci, bes te stoke na tribinama, bacanja papaka, i ostalih sranja.
Link to comment

To je super. Bolje 5-6 hiljada nirmalnih ljudi u pioniru, nego puna arena mandrila. Mada, najverniji mandrili dolaze i ove sezone, bio sam na par tekmi, uobicajen repertoar majmunisanja i arlaukanja, pravljenje atmosfere™

Link to comment

Kao što je najavljeno na portalu „Basketball sphere“, Nikola Radičević je na izlaznim vratima iz Crvene zvezde. Kako nezvanično saznajemo, mladi plejmejker je dogovorio raskid saradnje sa crveno-belima kako bi mogao karijeru da nastavi u Gran Kanariji.

Tamo će ponovo raditi sa trenerom Luisom Kazimirom koji je želeo da dovede momka čije kvalitete dobro poznaje.

Link to comment
23 minutes ago, Apollo Creed said:

Tamo će ponovo raditi sa trenerom Luisom Kazimirom koji je želeo da dovede momka čije kvalitete dobro poznaje.

 

635693129645266734-1704556970_100-1l2t2w

Link to comment

Добра ствар је да се ростер проширио повратком Добриња и доласком Омиња. Осјећам да је тренутак да напокон савладамо смарачку браћу из Пиреја.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...