Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

jovic i djenka su imali klauzule da mogu da idu, tako da su bili nezadrzivi, lazicu je istekao ugovor, pa moze i on, kao i simon, pitanje je koliko se pitamo za kuza, cenim da i on ima klauzulu da moze da ide...

 

i neka idu, jbg, sta sad, na vrhuncu su. doci ce neki novi zeljni afirmacije u evroligi.

 

mislim da kuzmic ima izlaznu nba klauzulu

Link to comment

mislim da kuzmic ima izlaznu nba klauzulu

Ima samo za NBA, ali s obzirom na to koliko svima kasne plate, bilo ko može prosto da nas tuži i raskine ugovor.
Link to comment

nije raskid, himki platio obestecenje od tricavih 100k. to je otprilike najgora opcija za nas, ali dobro sto ce makar on najzad dobiti nekakve pare.

 

Verovatno je ona kombinacija da mu ne pravimo problem, primimo malo obestecenje, on nam oprosti dug a taj novac mu ustvari isplati Himki.

Link to comment

mitrović u bambergu i zvanično. navodno za 220k.

 

ako ga je bamberg stvarno toliko platio i plus platu koju će imati, povlačim sve dobro što sam ikad rekao za Trinkijerija, težak promašaj.

Edited by theanswer
Link to comment

Luka Mitrović (24, 204 cm) se i zvanično preselio u nemački Bamberg, saopštio je tim sa Malog Kalemengdana, pa su se tako crveno-beli u istom danu rastali sa dvojicom igrača

Mitrović je prošao lekarske preglede i potpisao dvogodišnji ugovor, a Zvezdi će pripasti i obeštećenje od 220.000 evra!
 

Ode i Mitrovic...

Link to comment

Verovatno je ona kombinacija da mu ne pravimo problem, primimo malo obestecenje, on nam oprosti dug a taj novac mu ustvari isplati Himki.

 

Mislim da nam nije oprostio dug, ili bar nece da oprosti ceo. Doduse, ni da ga nesto ozbiljno potrazuje.

 

Ako ode i Lazic, ovo je kraj Radonjiceve Zvezde kakvu znamo. Ali nema veze, znamo da nam je drzava bankomat, pa cemo napraviti jaci, skuplji i stariji tim, jer Vucic cigan.

 

Link to comment

Eh, odlazio je Đenka i ranije pa smo preživeli. I bili smo ubeđeni da smo ga kao klub prerasli

 

Kad ode Radonja, to će biti kraj, a otići će ako ovako nastave  <_< mada mislim da je njemu bitnije da ima mirnu ekipu makar i slabiju, nego da zadrže prošlogodišnju a da im se duguje

Link to comment

Ne mogu da verujem da smo uspeli da prodamo babu!  :0.6:  Nisam ovoliko srecan bio nekim odlaskom od Blazica na ovamo. Igraci koji su mi u ovoj deceniji pokidali ubedljivo najvise zivaca. 

Link to comment

Ne pamtim kada mi je bilo ovoliko drago što neki igrač odlazi. 

Ne sumnjam da je Luka fin kulturan i učtiv momak, al na žalost, te osobine ne daju koševe. Srećno u nastavku karijere. 

Link to comment

Kad ode Radonja, to će biti kraj, a otići će ako ovako nastave <_< mada mislim da je njemu bitnije da ima mirnu ekipu makar i slabiju, nego da zadrže prošlogodišnju a da im se duguje

Sumnjam da ce Dejo bilo gde, pa nije dzabe bio prisutan u Palati proslog petka :sleep:

 

A za Luku jos ne verujem, mislio sam da ce ostati dozivotno ovde. Sve mu najbolje zelim, mozda Andrea uspe da izvuce najbolje iz njega, ko zna...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...