Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

 

Otkad smo presali da se iskreno radujemo fudbalu?!

 

 

Ne daj na se Džone, ne razumu™ oni to! :)

 

Edit: dok sam tu, jako mi je žao Mikhta, jako sam ga gotivio. Negde sam naleteo na hajlajtse dok je bio kod nas i bilo je tu svega i svačega, odličnih golova, asistencija, proigravanja i koječega. Mislim da je barem 20, 30% bolji igrač nego što je kod nas pokazao, ali smatram da u okolnostima u kojima je igrao, nije mogao više. Kad god je zakazao, bilo je klupiran™ i nekako se osetilo da nema poverenje da se opusti maksimalno i pokaže šta ume. Sa obzirom na okolnosti, korektno je odradio svoje, imho.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Klasika protiv timova koji se prevashodno brane. Nema kreacije, a kontre je nemoguće trčati. Mora promena u vezi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Koje je sranje ovaj Robertson, na koga se navijači Liveroula loze iskljucivo jer je Englez. Šteta sto nema Morena.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Just now, Aleksandar88 said:

Koje je sranje ovaj Robertson, na koga se navijači Liveroula loze iskljucivo jer je Englez. Šteta sto nema Morena.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Čovek u odbrani nije bog zna šta, ali je zato u napadu idiot...

Link to comment

Simpatično kako se niko ne usuđuje da prognozira bilo šta. Obično uz ovakve potpise ide "to je ta kockica koja nam je falila za xyz", "napadamo lš" i tako to...

 

A sad je izgleda i pravoverni prslin u fazonu "dobro, još 3-4 ovakva pa možda nekad bude nešto" :happy:

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Čovek u odbrani nije bog zna šta, ali je zato u napadu idiot...

Ne može sve, jbg..

 

@Ruxin Prognoze za titulu su bile još sa Mikijem, najskupljim i dr..  Sad sigurno uzimamo.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...