Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nisam ja prsline mislio direktno na tebe, čisto da se razumemo. Mislio sam između ostalog i na tebe. :sleep:

Pun je internet vas što pokušavate da pomirite pepovo dokazano prevaranstvo sa sadašnjim rezultatima. Pročitao sam pre neki dan na b92 komentar toliko genijalan da sam se jedva zadržao da ga ne prosledim ovde (jer je trulo smejati se random ljudima sa interneta). U fazonu mislio sam da pepov smarački fudbal nikad neće proći u engleskoj, ali evo prolazi. Prolaziće dok se nego ne seti da se isto tako dobacuje bezveze u nedogled, jer to sve što pep radi i to može svako kad bi hteo. Ali srećom neće.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Quote

“The only thing I can say is that, for me, it was a question of diversity,” he said. “Diversity in behaviour, diversity in education … the diversity of behaviour, of opinion, of education.”

6 hours ago, Weenie Pooh said:

Poređenja radi, evo kako se dostojanstveno i tiho slavi pobeda, sa maksimalnim poštovanjem za protivnika.

Happy_Mou.gif

 

6 hours ago, Majo said:

397871_o.gif

 

Link to comment

@копи

Ау, брате, ала је то болело, а? Ја сам се, пак, покривио од смеха  

@Руксин

Не слажем се, мислим да ће Венгер да проба. Он ми делује довољно очајан и дементан. 

Edited by Прслин
Link to comment
2 minutes ago, Прслин said:

@копи

Ау, брате, ала је то болело, а? Ја сам се, пак, покривио од смеха  

 

+1

 

:D

Link to comment
1 minute ago, Прслин said:

@копи

Ау, брате, ала је то болело, а? Ја сам се, пак, покривио од смеха  

 

volim što si potvrdio ono što sam napisao o poklapanju mentaliteta :lol:

Link to comment
2 hours ago, Ruxin said:

Pokušaću da ne smetam, samo vi udrite, ali moram samo da kažem da pep neće nikad preuzeti osrednji klub. Pep je trener za velike klubove. Najbolji na svetu.

Jbg daj neku vremensku odrednicu, "od danas" ili "od sutra, kad se probudim glavoboljan i sve mislim nikad više alkohol, cigare, drugi alkohol, čudna žena i osrednji klub". 

Link to comment

@копи

Има џиберлук неког шмека ко има стомак за њега... Отприлике као бризле: неко их помљацка уз ракијицу, а некоме другом је довољно да објасниш шта су и тај неко ће одмах повратити цеђену органску поморанџу што је јуче ручкао.

Мени је Пеп за ову другу екипу. Капирам ја и ђусеве и дијете и органик и све то тако модерно и здраво, али мени се вероватно угрушак већ упутио ка мозгу као неки астероид из дубине свемира и питање је само када ће да удари, па гледам да у овом овердрајву уживам за све паре. При том ме није возила баба у Швајцарској: имам солидну километражу и за ништа се више од ствари које су ме привлачиле не питам какав ли је осећај јер сам их све пробао. 

Са свим тим у пакету иде и да немам времена за фолиранте чији је једини стил та поморанџица и шалић и као нека каталонска опуштенција јер је дотле могао да добаци у својој неоригиналности. Копи пејстуј трендић, а када истурира, е онда цичи у фалсету. Фолирант ћелави. 

Мурињо је свашта, али има оригиналност и јединственост на којој каталонска пица неће имати још три шалића да увеже око своје фудбалске вратине и још девет пари рукавица да навуче на своје нежне фудбалерске ручердице. 

Капирам што ти не волиш Муриња, ко би га волео да му оно уради омиљеном тиму, али не капирам да Руксин воли Гладиолу, то ми увек било више неки концепт него искрена љубав, али изгледа да се убедио од толике зајебанције. Како и не би, врло је забавно све то радио, не бих ни њему да замерим ако ни због чега а оно што му из недеље у недељу доноси срећу као навијачу Ситија. 

Али, Мурињо је један од највећих икада, како по броју трофеја тако и по ексцентричности и једној општој живописности карактера. Хајде, искрено: са киме би радије циркао, са Мурињом или са оним каталонским плесачем Гранда и пратећим вокалом Јелене Карлеуше? Признај да би изабрао Муриња - макар само да би му на крају разбио флашу о главу ако се пре тога не договорите да постанете кумови? Или и након тог договора?  

Човек је аутентична дилеја, како га не волети? 💕

Link to comment
7 minutes ago, Прслин said:

али не капирам да Руксин воли Гладиолу

“That team is unbelievable,” said Henry, who will be a pundit for Sky Sports for the Manchester derby at Old Trafford.

“I know how hard it is to go out there and perform every weekend, or every three days if you bring the Champions League into it, and play well and entertain people and stay in your position and pass the ball.

“They always play in your half, which is way more difficult. It demands more intensity.

“I respect that team so much. If you don’t like how City play, you don’t like football.”

 

313.gif

Link to comment
19 minutes ago, Прслин said:

@копи

Има џиберлук неког шмека ко има стомак за њега... Отприлике као бризле: неко их помљацка уз ракијицу, а некоме другом је довољно да објасниш шта су и тај неко ће одмах повратити цеђену органску поморанџу што је јуче ручкао.

Мени је Пеп за ову другу екипу. Капирам ја и ђусеве и дијете и органик и све то тако модерно и здраво, али мени се вероватно угрушак већ упутио ка мозгу као неки астероид из дубине свемира и питање је само када ће да удари, па гледам да у овом овердрајву уживам за све паре. При том ме није возила баба у Швајцарској: имам солидну километражу и за ништа се више од ствари које су ме привлачиле не питам какав ли је осећај јер сам их све пробао. 

Са свим тим у пакету иде и да немам времена за фолиранте чији је једини стил та поморанџица и шалић и као нека каталонска опуштенција јер је дотле могао да добаци у својој неоригиналности. Копи пејстуј трендић, а када истурира, е онда цичи у фалсету. Фолирант ћелави. 

Мурињо је свашта, али има оригиналност и јединственост на којој каталонска пица неће имати још три шалића да увеже око своје фудбалске вратине и још девет пари рукавица да навуче на своје нежне фудбалерске ручердице. 

Капирам што ти не волиш Муриња, ко би га волео да му оно уради омиљеном тиму, али не капирам да Руксин воли Гладиолу, то ми увек било више неки концепт него искрена љубав, али изгледа да се убедио од толике зајебанције. Како и не би, врло је забавно све то радио, не бих ни њему да замерим ако ни због чега а оно што му из недеље у недељу доноси срећу као навијачу Ситија. 

Али, Мурињо је један од највећих икада, како по броју трофеја тако и по ексцентричности и једној општој живописности карактера. Хајде, искрено: са киме би радије циркао, са Мурињом или са оним каталонским плесачем Гранда и пратећим вокалом Јелене Карлеуше? Признај да би изабрао Муриња - макар само да би му на крају разбио флашу о главу ако се пре тога не договорите да постанете кумови? Или и након тог договора?  

Човек је аутентична дилеја, како га не волети? 💕

Imam ja stomak za mnogo šta, ali taj njegov džiberluk baš i nije prolazio kod mene. Moglo je nekad da bude i simpatično na momente, ne sporim, ali to njegovo ponašanje je poodavno postalo nešto što je na nivou seoskog vašara. Prosto, istrošio je sve forice i u ozbiljnoj je opasnosti da postane matori pajac koga će svi mediji da drkaju posle svakog poraza, samo da bi se smejali njegovoj reakciji, koja neće izostati. I ta njegova arogancija, ima sve manje i manje temelja, kako vreme odmiče i svaki put kada dobije po nosu, samo pojačava efekat sore losera. 

Takođe, ovo njegovo trenutno ponašanje, pogotovo izjava koju sam gore naveo, previše liči na ponašanje i izjave aktuelne vlasti u Srbiji, a na takve stvari uvek isto reagujem. 

I zbog svega toga, mislim da odavno nisam sreo neutralca kome je on (i dalje) makar simpatičan. Mislim da sve više ljubitelja fudbala™ navija za njegove neuspehe, jer ni sa fudbalske strane ne može da pruža neko posebno zadovoljstvo. Svaka čast što je njegov MU dao po četiri gola raznim raspadima, ali mislim da prosečnog ljubitelja fudbala ipak malo više zanima kako će da izgleda meč Liverpul - MU ili MU - MC itd itd. A on je u takvim utakmicama pokazao zavidan nivo jajarenja, pa ne treba da čudi što nema baš puno simpatizera van navijačkih skupina Čelsija i MU. 

I ne znam što ga, u razgovoru sa mnom, obavezno trpaš u isti koš sa Gvardiolom. Ne bih cirkao ni sa jednim od njih dvojice, cirkao bih sa Bilićem ili sa Klopom, pošto valjda za cirkanje biraš društvo :)



 

Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

 

Takođe, ovo njegovo trenutno ponašanje, pogotovo izjava koju sam gore naveo, previše liči na ponašanje i izjave aktuelne vlasti u Srbiji, a na takve stvari uvek isto reagujem. 



 

 

Ovo. U svetu fudbalu ga mrzim kao Vucica, na isti nacin (naravno ne istim intenzitetom). Prezirem takve ljigave iskompleksirane tipove pune ega.

Gvardiolu vise postujem, on je pre ovoga bio vrhunski fudbaler i vec je tu osvojio sve. Nemam sta da ga volim, on radi svoj posao, a ako usput iskida od muke pokojeg specijalnog klovna od mene ima thumbs up.

Link to comment

Upravo tako.  Ljubav prema Gvardioli ne postoji "per se". Mnogo više je u pitanju to što je Gvardiola antipod Murinju, kojeg sve više i više ljudi ne mogu da podnesu.

Link to comment
17 minutes ago, Meazza said:

 

Ovo. U svetu fudbalu ga mrzim kao Vucica, na isti nacin (naravno ne istim intenzitetom). Prezirem takve ljigave iskompleksirane tipove pune ega.

Gvardiolu vise postujem, on je pre ovoga bio vrhunski fudbaler i vec je tu osvojio sve. Nemam sta da ga volim, on radi svoj posao, a ako usput iskida od muke pokojeg specijalnog klovna od mene ima thumbs up.

+1

Identicno KZS ponasanje, gde se ne propusta prilika da se izluci mix Kukanja kako je sve protiv njega/Kako je on najlepsi/najpametniji/najbolji koji se muci i pati nonstop dok svi drugi lazu/kradu/imaju srece/ i nikada ga niko ne bi pobedio na ferku, zacinjeno zameranjem svega onoga sto on sam radi na 7 nivoa visem dziberluku i smejanjem drugima za rezultate koji kada se njemu dese su vrhunac trenerskog uspeha.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...