Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

On 7.7.2017. at 7:33 PM, Nikodije said:

 

On 7.7.2017. at 11:17 AM, Dimitrije said:

Ne zna se sta je veci problem, losa odbrana ili nula kreativnosti u srednjem redu i napadu.  Ovaj novi trener ume da podigne fizicku kondiciju igraca; mozda uspe da tokom sezone poboljsa odbrambenu igru (jer mu je po dosad vdjenom defanzivni sistem igre blizi nego ofanzivni) ali sumnjam da ce ikada moci da napravi tim koji igra kreativno.  Pizonova Zvezda iz doba Lekica, Lazetica, Gume, Ninkova, Jevtica, Ninkova, Blaze jazavca, Perovica, Savia, Djordjevica i Kadua pokazivala je vise kreacije u igri nego ovaj danasnji tim.

 

On 7.7.2017. at 12:07 AM, MiddleClass said:

Koliki nisko padnes kad das ovom Milojevicu da ti sjedne na klupu. Nivo Cedomira Djoincevica...

 

On 6.7.2017. at 10:18 PM, MiddleClass said:

Koji je ovo downgrade u odnosu na Grofa... :fantom:

 

On 3.8.2017. at 11:30 PM, Toni Sumaher said:

 

Nemojte da se svetite Bugarima, samo slucajno sinoc nisu rasrafili Izraelce. Jos su oni bolji od nasih klubova.

 

Fino bi vam legao Mitjiland, oni apsolutno veze nemaju, kao i Dinamo koji je trenutno u najgoroj formi od 4 hrvatska kluba. Tu su i Austrija, Legija, Makabi i Bate gde su vam sanse 50:50. Dobre su vam sanse sa Plzenom, Salcburgom pa i Brizom. Everton nije u formi. PAOK necete proci jer je to zajebana legija stranaca. Bezao bih i od Krasnodara.

 

On 4.8.2017. at 9:49 AM, Toni Sumaher said:

 

Realno ne prolazite Milan i Krasnodar, sa Kijevom i ima neke sanse, mada minimalne. Brzi nije mnogo pokazao sa zajebanim Turcima, Austrija je najbolji izbor, ali trce dosta i skockaniji su od Sparte od koje su slabiji igracki na papiru.

 

On 4.8.2017. at 1:21 PM, MiddleClass said:

 

:lolol:

 

 

Jebace nas ruzno. :(

Ajde malo da se podsjetimo kako je to izgledalo na forumu ljetos :D:D:D

Edited by James Marshall
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, ljakse said:

Dobro, Miloe je utego ekipu, imaće fore do februara i nas forumaše da opegla, da radimo ko sat. Nemac je to Ne brinem se ja.

Realno, dirljivo je gledati vasu transformaciju na ovom topiku od juna do decembra. A posebno je dirljivo da meni ucitavate sta moze 1 Miloe. :cool:

I tada i sada mislim da je Krasnodar bolja ekipa od Zvezde,  u ovom delu godine je posebno bolja. Cska je naravno favorit, i naravno da mozete i njih da prodjete, ali od njih uglavnom zavisi.

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
otkinucemo ih
bivsi trener nam pomaze oko skautinga, a a i andjelko dobro zna kako sa njima :fantom:
Što bi rek'o Slavoljub: "ja, pre svega, znam ruski" [emoji16]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Toni Sumaher said:

Realno, dirljivo je gledati vasu transformaciju na ovom topiku od juna do decembra. A posebno je dirljivo da meni ucitavate sta moze 1 Miloe. :cool:

 

Nisam baš mladac, al nisam ni Dimitrije, ne moraš da mi persiraš.

Link to comment
Just now, ljakse said:

Nisam baš mladac, al nisam ni Dimitrije, ne moraš da mi persiraš.

Salis li se lose, pa mislim na atmosferu ovde. Izlistaj malo arhivu, ako te zanima.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Realno, dirljivo je gledati vasu transformaciju na ovom topiku od juna do decembra. A posebno je dirljivo da meni ucitavate sta moze 1 Miloe. :cool:

 

 

Ajde de, nije to ništa, kod vas su takve transformacije od četvrtka do nedjelje i nazad - u srijedu je priča kako idete da ugazite Dinama u Kijevu i uzmete prvo mjesto u grupi, onda otrežnjenje u četvrtak uveče a onda u nedjelju hoćete da pobijete pola uprave i rasprodate komplet ekipu sem Tošića, kako je Đuka uništio Partizan na duge staze da se nećete oporaviti do 2043. - ništa neobično za srpski navijački puk :D 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

 

Ajde de, nije to ništa, kod vas su takve transformacije od četvrtka do nedjelje i nazad - u srijedu je priča kako idete da ugazite Dinama u Kijevu i uzmete prvo mjesto u grupi, onda otrežnjenje u četvrtak uveče a onda u nedjelju hoćete da pobijete pola uprave i rasprodate komplet ekipu sem Tošića, kako je Đuka uništio Partizan na duge staze da se nećete oporaviti do 2043. - ništa neobično za srpski navijački puk :D 

Tacno je i za atmosferu kod nas, samo gde si mene nasao za indikator iste. Pa rekoh odavno da sa Dinamom nemamo sta da trazimo.

Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

Salis li se lose, pa mislim na atmosferu ovde. Izlistaj malo arhivu, ako te zanima.

 

 

Evo izlistali za mene gore, neki Toni Šumaher bulazni kako ne prolazimo Krasnodar. Stvarno se svašta pisalo, jbt.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...