Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Dirljivo, bas je u to vreme vazilo to pravilo. Kako nas onda nisu izbacili iz takmicenja? :D

Kako da vas izbace kad ste ispostovali odluku saveza i uefe i igrali kup uefa? To sto ste se zalili posle uefu zabolje. Kao sto ce je biti briga da se mi sad zalimo na neku titulu od prije 30 godina.

 

Ali da Terza pred civilnin sudom pokusa da ospori ovu sadasnju titulu Partizana stradao bi i FSS i FKCZ od strane Uefa.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

@middleta

Valjda iz '46...pičkin dim za naš pravni tim...još kad krenemo da zovemo svedoke te krađe...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Da li su se igrale neke utakmice za vreme okupacije? Tu bi se moglo svasta iscupati ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Mislim, drage kolege, pa mogli bismo i mi da kukamo za titulom 1991/92 kada ste dobijali 3:0 nekoliko utakmica u prolecnom delu prvenstva protiv timova iz BiH koje je trebalo da igrate u gostima...

 

Uostalo, kako hocete.

Link to comment

Kako da vas izbace kad ste ispostovali odluku saveza i uefe i igrali kup uefa? To sto ste se zalili posle uefu zabolje. Kao sto ce je biti briga da se mi sad zalimo na neku titulu od prije 30 godina.

 

Ali da Terza pred civilnin sudom pokusa da ospori ovu sadasnju titulu Partizana stradao bi i FSS i FKCZ od strane Uefa.

 

Nije tako. Partizan se zalio sudu, UEFA je to znala, ali nije pravila problem, jer smo pristali da igramo u njenom takmicenju, a na osnovu odluke naseg saveza. Takodje, da  je odluka suda dosla u vreme odigravanja prvenstva 1986/87, FSJ bi morao automatski da je sprovede u delo i obrise Sajberove odluke, pa bi Partizan (ili neki drugi tim, Velez, Vardar svakako ne) bio proglasen prvakom i igrao KES.

 

Takodje, nase zakonodavstvo u oblasti sportskih takmicenja je u medjuvremenu promenjeno.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Treba otvoriti i pitanje titule '99. Prvenstvo je prekinuto taman kad je pocelo Zvezdino prolece i titula nicim izazvano dodeljena Partizanu.

Link to comment

terza ko terza.od njega se sve moze ocekivati.ali tuga je koliko ga kao pristojnih navijaca zvezde podrzava.

evo i predsednik srbije je stao na njegovu stranu.sad ce i sever celi..

Link to comment

Kako da vas izbace kad ste ispostovali odluku saveza i uefe i igrali kup uefa? To sto ste se zalili posle uefu zabolje. Kao sto ce je biti briga da se mi sad zalimo na neku titulu od prije 30 godina.

 

Ali da Terza pred civilnin sudom pokusa da ospori ovu sadasnju titulu Partizana stradao bi i FSS i FKCZ od strane Uefa.

 

onda, puna podrška dečku iz feketića!

Link to comment

I u basketo što smo izgubili jer sam ja igrao Heroes II i nisam došao na početak poluvremena sa spartakom pa smo izgubili utakmicu i imali manje bodova od budućnosti a bolji međusobni skor.

Link to comment

Ovo sa vracanjem titula i istorijskim nepravdama je mnogo bolji spin od tradicionalnih maketa buducih high-tech stadiona! Treba splitovati ovu diskusiju i poslati je na pravo mesto, pa da skinemo sakoe i zasucemo rukave ....

Edited by Geo
Link to comment

Bas da ispratim ovu Zvezdinu Skupstinu. Ako Terza ostane, bice nezaboravno sledece prvenstvo. :D

 

A ko drugi može uopšte da se pojavi?

 

Ovo sa vracanjem titula i istorijskim nepravdama je mnogo bolji spin od tradicionalnih maketa buducih high-tech stadiona! Treba splitovati ovu diskusiju i poslati je na pravo mesto, pa da skinemo sakoe i zasucemo rukave ....

 

Split ne dolazi u obzir!

Kako smo samo rutinski prešišali niški topic... :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...