Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok je rodic. Ne igra kao prvih par tekmi ali doci ce i to. Dva puta je sjebao isti prst na nozi i pauzirao. Bice on dosta bolji.

 

Mikija ne vile ljudi generalno, naviko covek :)

 

Sezonu sa slavetom nam je on doneo titulu a svi su hejlovaki ninkovica koji je car al je tu sezonu odigrao bas osrednje. Al je omiljen lik medju rajom i to je ok. A mikiju se zamera bojkot zemana iako je to kolo vodio koki a ne on...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Те будалаштине да је отерао Земана, да је алкос понајбоље успевају на ППП. 

Link to comment

Dobar je milijas. Mislim, nije za veću ulogu, ali je ni nema. Ne vidim da ikome smeta od igrača, niti ikome zauzima mjesto. Ako je samo dobar za atmosferu kao rendula, dovoljno je. A fala bogu, ima i dovoljno iskustva da pomogne savetom

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

"Црвено-бели су се после 10 година пласирали у групну фазу Лиге Европе, али никада у својој историји Звездини играчи нису морали да „прескоче“ више препрека.

Рачунајући шест утакмица које се играју у групној фази, Црвена звезда ће ове сезоне одиграти најмање 14 европских утакмица, што је највише од њеног оснивања.

Сезоне са највише европских утакмица до сада биле су 1978/79 и сезона 1991/92.

Ове сезоне, рекорд је оборен, а уколико изабраници Владана Милојевића успеју да освоје једно од прва два места у групи, ова бројка ће се још увећати."

 

Miloe rekorder  :Hail:

Link to comment

od toga da je milijas prestario, da je "iz aviona" ocigledno da nema snage za ozbiljan fudbal, a lako moguce ni narocitog motiva, doslo se dotle da se omalovazava njegova karijera, da ga forumase mrze kao coveka i naravno tu je vazda vasic na braniku otadzbine da primeti kako mrzimo milijasa jer je srbin

:Hail:

Link to comment

od toga da je milijas prestario, da je "iz aviona" ocigledno da nema snage za ozbiljan fudbal, a lako moguce ni narocitog motiva, doslo se dotle da se omalovazava njegova karijera, da ga forumase mrze kao coveka i naravno tu je vazda vasic na braniku otadzbine da primeti kako mrzimo milijasa jer je srbin

:Hail:

Не,  него си ти тврдио да живи неспортски.  Онда је опет улетела будалаштина да је минирао Земана. Има у позадини онда та идеја да је он некакав ксенофоб, неурбан или шта си већ пробао да инсинуираш.

Link to comment

"Црвено-бели су се после 10 година пласирали у групну фазу Лиге Европе, али никада у својој историји Звездини играчи нису морали да „прескоче“ више препрека.

Рачунајући шест утакмица које се играју у групној фази, Црвена звезда ће ове сезоне одиграти најмање 14 европских утакмица, што је највише од њеног оснивања.

Сезоне са највише европских утакмица до сада биле су 1978/79 и сезона 1991/92.

Ове сезоне, рекорд је оборен, а уколико изабраници Владана Милојевића успеју да освоје једно од прва два места у групи, ова бројка ће се још увећати."

 

Miloe rekorder :Hail:

Ovo nije tacno, najvise evropskih utakmica je bilo u sezoni 00/01, ukupno 10. Ki klaksvik, torpedo kutaisi, dinamo kijev, lester i selta.

Link to comment

@vasic

ja?

ja sam napisao da je "poznato da zivi sportski" sa sve odgovarajucim smajlijem

to je sve sto sam ja napisao o milijasu, istina i to da ima 34 godine

 

e sad kako si ti na prethodnim stranama stigao do toga da ja konstantno prozivam milijasa za nesportski zivot i sad ovo da ja insuiram da je "ksenofob i neurban" zaista mi nije jasno

 

deluje mi da imas previse (pred)ubedjenja, koja nisu bas u skladu sa cinjenicnim stanjem

 

 

meni je "miki" cak i pozitivan lik. samo mislim da je jbg, proslo njegovo. a valja znati i kad je dosta, sve i ako si piksi stojkovic, a ne ipak jedan za zvezdine standarde osrednji igrac

i to je sve

pod nepsortskim stilom zivota, sam podrazumevao pre svega pusenje. i zaista mislim da je to nesto opste poznato. mrzi me da trazim, ali sam prilicno siguran da je i sam pricao kako pusi

a kad imas 34 godine, pusenje nekako nije od pomoci kad je u pitanju profesionalno bavljenje fudbalom i tu cinjenica da li si srbin, pravoslavac ili lik iz centralnoafricke republike ama bas nista nece promeniti

Link to comment

Ovo nije tacno, najvise evropskih utakmica je bilo u sezoni 00/01, ukupno 10. Ki klaksvik, torpedo kutaisi, dinamo kijev, lester i selta.

revans sa seltom je registrovan sluzbenim rezultatom, pa su odigrali 9 zvanicnih registrovanih utakmica

 

mada, pre mislim da su nasi novinari to prevideli jer je te sezone zvezda nastupala u dva takmicenja

 

 

 

a i nekako je suludo porediti. ok, tacno je da ima ukupno vise utakmica, ali tad je bio potpuno drugaciji sistem, od ovog sad

 

to ko ono, kad neki novinar da veliku paznju tome da je 1 bambi tosic odigrao daleko vise utakmica od nekog iz sekije ere, pa to uzme kao nekakav parametar po kom bi se merila karijera

 

 

za te stvari bi postenije bilo videti koliko je igrac protecuntualno odigrao utakmica za reprezentaciju u odnosu na sve meceve reprezetacije u tom periodu

mada, opet ostaje velika razlika u konkurenciji za onu i ovu reprezentaciju

 

Link to comment

1978/79 je bilo 12 utakmica, jer se i finale igralo na 2 utakmice, (Dinamo (B), Sporting, Arsenal, WBA, Herta, Borusija)

 

a 1991/92 10 regularno, plus superkup i Tokio (Portdaun, Apolon, Sampdoria, PAO, Anderlecht, Mančester, Colco Colo)

 

Kako god, sve je nadmašio Miloje  :ziga:

Edited by levi
Link to comment

@vasic

ja?

ja sam napisao da je "poznato da zivi sportski" sa sve odgovarajucim smajlijem

to je sve sto sam ja napisao o milijasu, istina i to da ima 34 godine

 

e sad kako si ti na prethodnim stranama stigao do toga da ja konstantno prozivam milijasa za nesportski zivot i sad ovo da ja insuiram da je "ksenofob i neurban" zaista mi nije jasno

 

deluje mi da imas previse (pred)ubedjenja, koja nisu bas u skladu sa cinjenicnim stanjem

 

 

meni je "miki" cak i pozitivan lik. samo mislim da je jbg, proslo njegovo. a valja znati i kad je dosta, sve i ako si piksi stojkovic, a ne ipak jedan za zvezdine standarde osrednji igrac

i to je sve

pod nepsortskim stilom zivota, sam podrazumevao pre svega pusenje. i zaista mislim da je to nesto opste poznato. mrzi me da trazim, ali sam prilicno siguran da je i sam pricao kako pusi

a kad imas 34 godine, pusenje nekako nije od pomoci kad je u pitanju profesionalno bavljenje fudbalom i tu cinjenica da li si srbin, pravoslavac ili lik iz centralnoafricke republike ama bas nista nece promeniti

Zbog cega "cak"?  Drugo, valjda Vladan M. bolje vidi sa terena nego strucnjaci iz aviona koliko Milijas moze da doprinese timu.  On trenutno ne igra dobro jer nije u formi; nije mu to prvi put i to nema mnogo veze sa njegovim godinama.  Kada popravi formu, igrace bolje.  Ne znaci da ce da bude starter, ali igrac njegovog kvaliteta na izmaku karijere ima mesta u rotaciji.

 

Sto se tice pusenja, ne secam se da je neko Prosienckom prigovarao "nesportski stil zivota".  Oko Milijasa ima vise negativnih fama i predrasuda (ksenofob, alkoholicar, neradnik) nego sto je istina.  U pitanju je pozitvna licnost i vrlo dobar igrac koji je ostavio trag u klubu i doprineo njegovim uspesima. 

Link to comment

prosineckom se zamera nesto drugo u krvi, nikotin je tu sekundarna stvar :fantom:

 

a da milijas igra trecinu onoga sto je igrao prosinecki u zvezdi naravno da nikom zdravog razuma ne bi palo na pamet da mu ista zameri

 

taj tvoj ultimativni argument u ovim raspravama "valjda trener zna" je moguce upotrebiti u ama bas svakoj situaciji, samo sto em mislim da to nije uvek bas tako i vaznije u tom slucaju bi mogli zatvoriti forum, jer ne bi imali o cemu pisati

 

a "cak", zbog "pocetne" pozicije u razgovoru, posto mi deluje da vasic smatra da bih ja milijasa najradije streljao, kazem mu da gresi ida mi je on "cak" i pozitivan u globalu

Link to comment

ili je kao i svaki ziv covek sklon tome da ponekad napravi gresku

za ovih par meseci u zvezdi covek pravi odlican posao i bio bih budala kad bi tvrdio da je los trener zato sto mu eto milijas odigra po koji minut

ali, naravno da postoji mogucnost da je napravio previd i(li) pristao na neciji zahtev da dodje milijas

moguce da i on smatra da milijas ne igra na nivou, ali da ceka i zbog neceg dobrog (npr saveti mladjima, atmosfera ili slicno) drzi u ekipi

 

naravno, postoji i ta mogucnost da kao profesionalac vidi nesto sto vecina nas amatera sa foruma ne vidi, da milijas radi dobar posao i da jednostavno zbog toga igra

 

 

samo i dalje ne vidim kakva je svrha tog argumenta "on je profesionalac, valjda on zna kako treba, da li vi mislite da bi ste bolje vodili zvezdu i koliko ste vi profesionalnih klubova trenirali pa imate pravo na takvo misljenje"?

cemu onda forum?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...