Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Jel moguće da nam ljudi dele titulu već sada posle onakvog kraja prošle sezone?

Ovo sa podelom bodova je nešto najgluplje od svih glupih stvari ikada. 

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bodovi se gube i kad si dominantan ako imas tehnicke duduke napred koji su u stanju da promase 5-6 mrtvih sansi po utakmici. Da sam ja danas bio na Krsticicevom mestu tacno bih podelio samare nekim igracima. Falilo je samo da ih uzme na krkace i unese s loptom u gol, sve drugo je odradio za njih. Nece nas niko nadigrati ali tvrdje ekipe koje se zavuku pozadi, narocito na nekom drljavom terenu i u losim vremenskim uslovima, mogu da se odbrane protiv nas. Ne deluje mi kao da lako dolazimo do golova a i kad udjemo u sanse realizacija nam je sacuvaj i sakloni.

Оно што је добро је да нам је дефанзива солидна. Један смо гол примили досад. Напред имамо индивидуалног квалитета да убацимо макар један. Данас су напросто били очајни услови за игру, зато и лошија реализација.

Link to comment

Оно што је добро је да нам је дефанзива солидна. Један смо гол примили досад. Напред имамо индивидуалног квалитета да убацимо макар један. Данас су напросто били очајни услови за игру, зато и лошија реализација.

 

Ocajni uslovi za igru su retko relevantni kod gol sansi, osim ako te ne ujebe neki busen ili tako nesto. U prvom poluvremenu koje sam jedino gledao tri puta smo promasili ceo gol sa nekoliko metara (Milic, Pesic, Boaci), dva od ta tri suta su bila unutrasnjom stranom kopacke i teren nije igrao nikakvu ulogu u tim promasajima. I nije nam ovo prva utakmica da promasujemo nepromasivo, bar su na novom terenu Marakane bili dobri uslovi protiv BATE Borisova pa je Srnic svejedno promasio gol sa dva metra. Igraci su jednostavno tehnicki skromni a ta skromnost jos vise dodje do izrazaja kad imaju vecih obaveza u igri pa izgube snagu. Tu Milojevic ne moze nista da uradi, ne moze trener da objasnjava profesionalnom igracu u ozbiljnim godinama, na primer Srnicu, kojom nogom se napada lopta koja dolazi iz ovog ili onog ugla. Jezivo je sta je sve Pesic promasio u ovih prvih nekoliko kola, covek zaradjuje hleb kao centarfor.

 

No, istina je da smo se ozbiljno zategli pozadi bez nekih ne znam kako kvalitetnih igraca u zadnjoj liniji, hoce to kad tim ima disciplinu u igri. Nama su prve opcije u manevru Donald i Krsticic, toliko o fascinaciji vecine nasih trenera da moraju tu da imaju po jednog majstora kvarishu, narocito u nasoj ligi.

Link to comment

Skoro nismo imali ovako inteligentnog igraca kao sto je Krsticic. Lik je Pirlo za ovu ligu.
S druge strane Milijas je toliko propao, da ne samo da je pokretljiv kao glecer, nego je izgubio i levicu. Ne moze vise da poveze ni njegove dijagonale, a svaki prekid na prvu stativu. Ne vredi vise ni akademskih 15 minuta. Zima je pravo vreme za kafic u Zemunu.

Link to comment

cudo jedno :D

 

obzirom da ima 34 godine, a da je poznat po sportskom nacinu zivota :fantom:

 

zaista nema potrebe da uzima mesto ni na klupi, a pogotovo povremeno i neke minute, ima sasvim dovoljno ovih mladih koji to mogu odraditi makar u domacem prvenstvu, znacicei njima, a mozda i zvezdi, ovako se samo muci i milijas i ekipa sa njim

Link to comment

Milijas nije u formi, a tip je igraca koji u formu sporo ulazi. Nije mu ovo prvi put.  On je proveren i dobar igrac i mene njegova losa forma niti brine niti nervira.  Vratice se u formu do kraja jesenje sezone. Jedino sto je danas Milijas dobro uradio je to sto je odmenio i odmorio Kangu sto nije malo s obzirom na zgusnuti raspored.

 

Ako ima mesta za brigu, onda je to Rodiceva igra.  Od povrede, on vise ne igra kako je igrao pre povrede.  S obzirom da mu je Andjelkovic alternativa, problem se augmentuje.

 

Niko ne pominje solidnu igru Racica, igraca koji nije ppp favorit.  Covek je danas prijatno iznenadio. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

cudo jedno :D

 

obzirom da ima 34 godine, a da je poznat po sportskom nacinu zivota :fantom:

 

zaista nema potrebe da uzima mesto ni na klupi, a pogotovo povremeno i neke minute, ima sasvim dovoljno ovih mladih koji to mogu odraditi makar u domacem prvenstvu, znacicei njima, a mozda i zvezdi, ovako se samo muci i milijas i ekipa sa njim

Ово је већ ко зна који пут да пишеш о томе да Милијаш води неспортски живот.  Како ти не досади. :isuse:

Link to comment

Jel moguće da nam ljudi dele titulu već sada posle onakvog kraja prošle sezone?

 

Ovo sa podelom bodova je nešto najgluplje od svih glupih stvari ikada. 

 

Takav kraj sezone moze da se ponovi samo u slucaju da nas zvekne kometa. Neuporedive su ova i grofovska Zvezda iz prethodne sezone koja je delovala kilavo i kada je pravila razliku na pocetku prvenstva samo zato sto smo bili kompletan raspad. Onda je dosao Marko i objasnio Grofu neke stvari vec u prvom derbiju.

 

Vi delujete dosta stabilno, odlicna dugacka klupa, nikad bolja atmosfera u ekipi. Partizan ne moze da veze dve utakmice od prvenstva i to vec gledamo dva meseca.

 

Podela bodova je glupost, ali nisu  izum Kokija, vec je prepisano iz Evrope. Pritom, imali smo i ludje varijante devedesetih, pa mi nismo mnogo kukali tada.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ово је већ ко зна који пут да пишеш о томе да Милијаш води неспортски живот.  Како ти не досади. :isuse:

pomesao si ti mene sa nekim, prilicno sam siguran da to prvi put pominjem, makar u ovoj milijasovoj turi u zvezdi

Link to comment

 

Ako ima mesta za brigu, onda je to Rodiceva igra.  Od povrede, on vise ne igra kako je igrao pre povrede.  S obzirom da mu je Andjelkovic alternativa, problem se augmentuje.

 

 

Rodiću je alternativa Gobelja, Anđelko će svoje umeće eventualno pokazivati u 1/16 kupa ili u trening utakmicama sa Brodarcem. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...