Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

a jel se ovde ozbiljno pise (pocelo je jos na prethodnom topiku) o smanjimanju duga i terzi kao nekom magu finansija ili propustam da uvidim neku skrivenu zajebanciju?

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jel se ovde ozbiljno pise (pocelo je jos na prethodnom topiku) o smanjimanju duga i terzi kao nekom magu finansija ili propustam da uvidim neku skrivenu zajebanciju?

 

 

milos da otvara ili bojkotujemo forum cele sezone!!!

Link to comment

osim za početne godine u vremenskom razmaku ili bilo koji redni početak nekog intervala. u tom slučaju se početni broj piše bez tačke, dok se drugi piše sa tačkom.

Znaci 2017/2018.?

Link to comment

Anđelković je igrao odlično ove sezone i zaslužio je da produži ugovor. Lukoviću, Orlandiću, Sikimiću i Milijašu su istekli ugovori, pricaćemo i sa njima. Za sve njih će biti mesta u Zvezdi, kao ličnosti su to zaslužili. 

 

:rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:

Link to comment

 

istina, mala nedoslednost :fantom:

ali dimitrije je van konkurencije. ostaje zal sto u uvodnom postu nije izneo neku pikanteriju sa osnivacke skupstine poznatu samo toj malobrojnoj grupi koja je prisustvovala stvaranju istorije

 

i sta ti imas od toga da ja bojkotujem ovaj topik? boli defetizam pravih cigana? :fantom:

Link to comment

Anđelković je igrao odlično ove sezone i zaslužio je da produži ugovor. Lukoviću, Orlandiću, Sikimiću i Milijašu su istekli ugovori, pricaćemo i sa njima. Za sve njih će biti mesta u Zvezdi, kao ličnosti su to zaslužili. 

 

:rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:

naravno, pored novih 15-20 igraca bombi koji stizu u ovom prelaznom roku valja zadrzati i sto vise starosedelaca.

ceka nas paklen ritam, bijemo bitke na tri fronta, a duga evropska sezona pocinje nikad ranije

 

 

na kraju krajeva valjda smo zbog toga i prosirivali magacin?

Link to comment

Elem, pošto je više nego izvesno da će čuvena slika trija Raosavljević-Adžić-Vasilijević osvanuti na nekoj od narednih strana uz caption "gazi!", ima li ko da je upoznat sa tim zašto je Adžić tako brzo potonuo u Španiji pa nije mogao da igra ni za Logronjes koji je te sezone ispao iz Primere?

Link to comment

istina, mala nedoslednost :fantom:

ali dimitrije je van konkurencije. ostaje zal sto u uvodnom postu nije izneo neku pikanteriju sa osnivacke skupstine poznatu samo toj malobrojnoj grupi koja je prisustvovala stvaranju istorije

 

i sta ti imas od toga da ja bojkotujem ovaj topik? boli defetizam pravih cigana? :fantom:

Pa nisam ja bas toliko mator.  Rodio sam se sedam i po godina nakon osnivanja OSFD Crevena zvezda. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

:O

dimitrije ima super moci :Hail: privukao je i franka na sport

 

 

obecavajuca sezona u najavi!

OTA u GB , mora se prekratiti vreme ;-)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...