Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ovaj bre doso po politicku liniju, na vezu ...

Inace kada je postavljen za trenera Dinama i kada su mu objavljivali komentare i biografiju, smejao sam se ko malo dete. Sad mi dodje da se besim.

Zivo me interesuje sta on to moze da donese iz njegovog bogatog trenerskog iskustva?

Ne ljudi ja pocinjem da se tripujem i mislim da je Rasta morao da ode jer posten covek a ovakav se trazio da ojadjuje kladionice ?!?!?!

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Antić je početkom 2004. godine boravio u Vranju i organizovao bunt fudbalera Dinama protiv rukovodstva kluba, sa predsednikom Svetislavom Mihajlovićem na čelu. Prvotimci Dinama, njih 18, u januaru i februaru nisu trenirali, čak su nekoliko dana i štrajkovali glađu u prostorijama fudbalskog kluba na stadionu Dinama.

 

Sagovornik 'Blica', blizak vranjskom Dinamu, kaže da je čuo da je Antić na osnovu toga dobio papire da kao politički azilant sa porodicom ima stalni boravak u Nemačkoj.

 

- Pedantno je sakupljao novinske članke i svojom kamerom snimao nemila događanja u Dinamu. To mu je poslužilo da nemačkoj ambasadi prikaže kako je u vreme pobune igrača Dinama protiv rukovodstva kluba nastojao da sruši socijalističku vlast u Vranju - kaže anonimni sagovornik.

Link to comment

Ovaj bre doso po politicku liniju, na vezu ...

Inace kada je postavljen za trenera Dinama i kada su mu objavljivali komentare i biografiju, smejao sam se ko malo dete. Sad mi dodje da se besim.

Zivo me interesuje sta on to moze da donese iz njegovog bogatog trenerskog iskustva?

Ne ljudi ja pocinjem da se tripujem i mislim da je Rasta morao da ode jer posten covek a ovakav se trazio da ojadjuje kladionice ?!?!?!

 

Ма дај б'е Маре, одакле ти таква идеја?  :frust:

Link to comment

Snalazljiv, pravi vuk !!!

Sad ljudi jedna "" da radi jer namere su ocigledne!!!

Evo zivi bili pa videli!!! Od jednog fudbalski pismenog coveka, fudbalskog maga mi spadosmo na polupismenog trenera i partijskog pitomca!!!

Link to comment

Snalazljiv, pravi vuk !!!

Sad ljudi jedna "" da radi jer namere su ocigledne!!!

Evo zivi bili pa videli!!! Od jednog fudbalski pismenog coveka, fudbalskog maga mi spadosmo na polupismenog trenera i partijskog pitomca!!!

 

Сасвим је довољно ово подебљано, уопште не мора да дописујеш тренер  :fantom:

Link to comment

El me mene sećanje vara il se drao ko Limeni ?

И драо и псовао и неке гестикулације и...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...