Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Legenda said:

Ja lično ne volim da nam se pomaže i da ličimo na "blizance" pa čim postane trtavo, gledanje u sudiju. AL mi pa ide na 2rtz više ovo Tomino autošovinističko pisanje..."Svi se smejali na stadionu" i ovo mu nije prvi put....i da, nervira me kad počnemo da "morališemo"  kao ovo nam ne treba. Bačka nije šutnula na gol kasvetno...kod prvog penala, Varga je telom ušao Babića, a ovakj iskusno pao....kraj na priču. KOd drugog penala, koji je smešan TT, ruka ovog Dodleka na leđima Stanisavljevića i penaql, nema šta.....

I na kraju...nerviraju me ove "trenerske veličine" koje kad dođu kod nas počnu od prvog minuta da se treskaju pored aut-linije...kako su pokradeni od prvog sekunda. Sećate se ovog visokomoralnog Stolice koji je rešio da ode iz našeg fudbala....u Vojvodinu ;)  ...pa bio je bezobrazan od prvog minuta, kao i onaj njihov pomoćni trener, onaj kockasti....

Ne znam da li se ovi iz Bačke binuli, ali kao prvo, ako hoće da ostanu u Ligi moraju da nađu centarfora koji ne izgleda kao kasapsko trupče.....

 

Gledam malopre na TV prazilukovića Neška....kaže "Šta da kažem posle dva crvena kartona.....".....Pa kaži debeljane jel ste namerno ostavili Jevtovića samog i ceo ekter nikog oko njega, a drugi gol ste sami dali"....e sad kažu da je Vasić navlačio celu utakmicu za Partizan, ali dok ne vidim, ne verujem....

 

I nerviraju me sad ove najave borbe za treće mesto gde imamo igledne šanse. Borimo se be za drugo mesto....nisu ove tavambe ništa bolje od nas...

 

Jel će ide neko za Čačak :)

Amin

 

Igra nije bila neka al kad imas ovakav rezultat i onakav tener, nema se mnogo sta zameriti igracima. Malo mi trebalo vremena da se naviknem na Mrkine bravure, jbg. duga pauza bila pa se zaboravi. Rados me na momente potsetio sto sam onomad hteo sto pre da mu vidim ledja. Ostali korektno, neko manje neko vise. Svidja mi se kako Babic centrise, sam da vise gadja Micica a manje Radosa. Stanisavljevic za 20 minuta asistencija i iznudjen penal. Malo li je. Raul doktorski, Caki bolji neg sto sam ocekivao. Idemo u Cacak po 3 boda.

Link to comment
2 hours ago, Legenda said:

Ja lično ne volim da nam se pomaže i da ličimo na "blizance" pa čim postane trtavo, gledanje u sudiju. AL mi pa ide na 2rtz više ovo Tomino autošovinističko pisanje..."Svi se smejali na stadionu" i ovo mu nije prvi put....i da, nervira me kad počnemo da "morališemo"  kao ovo nam ne treba. Bačka nije šutnula na gol kasvetno...kod prvog penala, Varga je telom ušao Babića, a ovakj iskusno pao....kraj na priču. KOd drugog penala, koji je smešan TT, ruka ovog Dodleka na leđima Stanisavljevića i penaql, nema šta.....

I na kraju...nerviraju me ove "trenerske veličine" koje kad dođu kod nas počnu od prvog minuta da se treskaju pored aut-linije...kako su pokradeni od prvog sekunda. Sećate se ovog visokomoralnog Stolice koji je rešio da ode iz našeg fudbala....u Vojvodinu ;)  ...pa bio je bezobrazan od prvog minuta, kao i onaj njihov pomoćni trener, onaj kockasti....

Ne znam da li se ovi iz Bačke binuli, ali kao prvo, ako hoće da ostanu u Ligi moraju da nađu centarfora koji ne izgleda kao kasapsko trupče.....

 

Gledam malopre na TV prazilukovića Neška....kaže "Šta da kažem posle dva crvena kartona.....".....Pa kaži debeljane jel ste namerno ostavili Jevtovića samog i ceo ekter nikog oko njega, a drugi gol ste sami dali"....e sad kažu da je Vasić navlačio celu utakmicu za Partizan, ali dok ne vidim, ne verujem....

 

I nerviraju me sad ove najave borbe za treće mesto gde imamo igledne šanse. Borimo se be za drugo mesto....nisu ove tavambe ništa bolje od nas...

 

Jel će ide neko za Čačak :)

 

Realno...

Link to comment

Moram jedan off, nije tema topica ali...

 

Gledam malopre na Eurosport prvo Augzburg, 8  na tabeli igrali  vs. Studgarta 14. na tabeli. Ausburg neka pripizdina na jugu Nemacke velicine Nisa, stadion prima 30.000 dusa i PUN. Posle njih Borusija M'gladbah vs. Borusija Dortmung. Slicna prica, M'gladbah grad od 250 000 dusa, stadion 55.000 mesta PUN, teren gore oranje neg Cair, za neverovati.

 

U cetvrtrak, jedan od najvecih klubova u Srbiji i na svetu sa najboljim navijacima od kojih drhte svi evropski velikani koji kroce nogom na teren, igra "prolece u Evropi" i od pola Srbije koja navija za njih, ne moz zbere 20.000 ljudi. Slicna prica dva dana ranije sa onim drugim najvecim klubom za koji navija druga polovina Srbije i koji ima jos bolje navijace na svetu. Prodali par iljada vise karata neg sto im doslo ljudi. Tapkarosi na kraju poklanjali karte.

 

Organizacija prodaja karata danas na Cairu tragikomicna. Sa biletarnice salju ljude na istocnu tribinu da kupe karte, ovi ih vracali nazad, nisu poneli dovoljno za prodaju. Ljudi pizdeli.

 

Nije Sloba kriv...

Link to comment

Munja :laugh:

 

Najcuvenije pecenje je kod Dragise, to je ulaz u grad iz pravca Uzica, nisu oni carapanski ugojeni prasici, nego fini... a od jagnecinu da i ne pricamo. Kod njih je pecenje ko kod nas rostilj.

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Munja :laugh:

 

Najcuvenije pecenje je kod Dragise, to je ulaz u grad iz pravca Uzica, nisu oni carapanski ugojeni prasici, nego fini... a od jagnecinu da i ne pricamo. Kod njih je pecenje ko kod nas rostilj.

Spoiler

 

 

Link to comment
6 hours ago, Legenda said:

Ma....GAZI samo...nek crknu dušmani. Dabogda nam protiv grobara svirali 3 penala ;)

 ... A majka me u glavu kisobranom osine
I ljutito kaze: Oces kurac, sine ...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...