Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paaa sto rece legenda brzo ce ovi crnci nazad izgleda, Badji slab, dva smetala sto su bila po krilima losi, jedino mozda crnja od 2 metra koji je igrao zadnjeg veznog solidan i mozda i bude nesto od njega... Sinisa babic dao lep gol za 1:0, onako sa levog krila saseko do ivice sesnaest pa plasirao u dalji ugao desnom nogom, lepo... Micic standardan na sredini, a bilo je i par momaka koji su vrv isto na probi ali ne znam ko su... Jedan visoki i mladi spic igrao drugo pol za jednu ekipu,a jedan po krilu mi se dopao, ali ne znam ko je, dao je i gol za ekipu koja je izgubila 3:2... Ostali nasi standard, igrali svi.. uslovi od blage kisice do jakog snega tako da je super da se niko nije povredio.

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

A Pera Jovanovic u Lucanima, samo se setkaju igraci.

...menaĐeri....se šetkaju, telefoniraju "starim prijateljima"....završavajau pos'o, tale se.....i takoooo...

Link to comment
16 minutes ago, Подсемафорска 20 said:

Па ми их прошле године "пустимо" јер се Нешко заклео, а они овако да враћају. Не може свако да буде господа као Ивица и компањони...

http://www.fkmladostlucani.com/index.php/component/k2/item/416-saopstenje-za-javnost.html

 

U klubu se baš trude da svima "stanu na žulj". Eto skoro su novinara, koji izuzetno kvalitetno radi svoj posao, i koji je zakleti navijač Radničkog, nazvali, onako "ovlaš" uz tekst, "nazovi novinarom". Jednog od 3 kvalifikovana i kvalitetna sportska novinara, priznata kao takva u Nišu i daleko van Niša i granica Srbije. Samo zato što je napisao kritiku u svom tekstu, povodom smrti Dušana Mitoševića i koja svakako stoji. Sreća je moja da znam "kreatora" takvih tekstova, pa mogu da se nasmejem, onako slatko, od srca.

 

Uopšte nam nije trebalo da se kačimo na ovakav način sa Lučancima, šta god da se dogodilo prošle godine između njih i nas, a pogotovu ne sa Baticom Ristićem.

 

Bespotrebno smo zaratili, raznoraznim saopštenjima, sa polovinom Superlige. Nego, ko sme da kaže "Car je go".

Edited by Legenda
Link to comment
 
U klubu se baš trude da svima "stanu na žulj". Eto skoro su novinara, koji izuzetno kvalitetno radi svoj posao, i koji je zakleti navijač Radničkog, nazvali, onako "ovlaš" uz tekst, "nazovi novinarom". Jednog od 3 kvalifikovana i kvalitetna sportska novinara, priznata kao takva u Nišu i daleko van Niša i granica Srbije. Samo zato što je napisao kritiku u svom tekstu, povodom smrti Dušana Mitoševića i koja svakako stoji. Sreća je moja da znam "kreatora" takvih tekstova, pa mogu da se nasmejem, onako slatko, od srca.
 
Uopšte nam nije trebalo da se kačimo na ovakav način sa Lučancima, šta god da se dogodilo prošle godine između njih i nas, a pogotovu ne sa Baticom Ristićem.
 
Bespotrebno smo zaratili, raznoraznim saopštenjima, sa polovinom Superlige. Nego, ko sme da kaže "Car je go".
Ne razumem... Šta je to bilo toliko strasno da bi prazilukovići pisali saopštenje?
Čovek je bio na probu, nije zadovoljio, izneto je mišljenje o njemu i to je to.
Jel to mi uvek treba da budemo krivi i kad nismo? Glupost....

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...