Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

On igra na poziciji Kange. Ima jako dobru levicu. Sut i prekid vrh. Mnogo trci i pokriva prostor. Dosta je odgovoran u igri. Najfauliraniji igrac naseg tima i to ubedljivo. Treba mu po meni snaga, slabotelesan je i lako ga izguraju, mozda mu i malo brzine fali za neki "krem" fudbala. Dal je za Zvezdu ili ne ???  Za nasu ligu sigurno jeste i moze jako da koristi. Zvezda ima najbolje igrace u ligi, dosta faula se pravi nad njima i kada ne ide zacas Arsa resi jednim slobodnim udarcem ili sutem sa dvadesetak metara. 

Moze da bude jako koristan ali sa druge strane mnoge igrace je pojela Zvezda. Ipak je to specificna sredina. Cist primer je Pavkov. Jeste da on po meni nije bio spreman u tom momentu da ode u Zvezdu i sada je bar 30% bolji nego li kada je dosao. Ipak i sada kada se vrati, pitanje je da li ce moci da se izbori za neke minute?

Arsu mogu da vidim u Zvezdi, posebno ga vidim u Zvezdi ako na konto kluba legne jedno pola milke i neki procenat. Uh kako bi ga onda video u Zvezdi !!! :D

Link to comment
35 minutes ago, FPLS said:

Nislije, valja li cemu Lazar Arsic?

Suska se da ga Terza ima u tefteru.

Ima jako dobar sut ostalo manje vise. Procice kao Pavkov, nece biti ni blizu prvog tima. 

Edit: pretece me Mare :D

Edited by fetboj
Link to comment
RADNIK - RADNIČKI N.

Sreda, 13.12.2017, 15:00
Delegat: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: ŠIROKI Zoran

Link to comment

Dobro, mlad, ne moz prekonoc sto kazu. Sa ce mu ovo donese popularnost i zreo za stepenicu vise, neki vodovod il distribuciju. Mora se zna hijerarhija, sistem postoji.

Edit... Sad vido pod pratnju odose dva autobusa, ako su nasi nije lose, plus kola, kombi neki i to. Kazem ako su, jer danas igraju i oni drugi i oni treci...

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...