Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

8 hours ago, pbg12345 said:

ma ne, nisam mislio samo na vas, nego na celu ligu

nisam ni znao da vam je teren ovako los, dok nisam video snimak lalata

a ako je vec tako, a jeste na svim ili skoro svim terenima, onda bi makar mogli kalendar takmicenja prilagoditi vremenskim uslovima

Znam da si mislio na sve ja samo reko da je nas jedan od najgorih.

Evo gledam utakmicu u Krusevcu i teren koji je vazda bio medju boljim u ligi. Trenutno je oranica kakva se ne vidja cesto. Uzas!

Skracivanje takmicenja po meni nije bas mnogo pozeljno jer kise mogu da padaju i od septembra a da placas fudbalere tri i nesto meseca da ne igraju je veliki trosak za klub. Ovako se razigrava veci broj igraca i umedjuvremenu ne zaborave da igraju fudbal.

Resenje je potpuna rekonstrukcija terena po Srbiji, uvodjenje drenaze i modernih tehnologija za ocuvanje i podizanje kvaliteta. Na to sam mislio kada sam rekao da FSS izdvoji novac od SP. Ne postoji ni jedan drugi prioritet.

Takodje treba da pomogne klubovima da uvedu reflektore i definitivno zabrani SL za klubove koji ih nemaju.

Ne znas da li je gore gledati fudbal po oranju ili leti na plus 40.

Mislim da ovaj sistem takmicenja polako daje rezultate. Liga dobija na uzbudjenju kako odmice, klubovi koji pretenduju za Evropu dobijaju najace protivnike gde nema lakih utakmica a posebno ce to biti ove godine jer osam ekipa je jako kvalitetno. Takodje zbog ranijeg pocetka prvenstva klubovi u vec nekoj formi ulaze u kvalifikacije sem mozda to prvo kolo.

Ne bih tu mnogo dirao. Treba pustiti jos koju godinu pa onda nesto menjati ako treba, naravno po malo. Od ove sezone ocekujem da nam klubovi naprave korak napred i da jos dva kluba pored blizanaca prodju bar dva kola. Jaca je liga i svake godine je sve jaca. To mora da se odrazi i na rezultate u Evropi.


I konacno Evropa je merilo kvaliteta i ona vraca publiku na stadione

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije nam trebala Napretkova pobeda danas, taman sam planirao da ih precrtam iz borbe za prva 4...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
39 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nije nam trebala Napretkova pobeda danas, taman sam planirao da ih precrtam iz borbe za prva 4...

more alal gi patka, ove sezone pod bagdalom isprasili oba blizanca

Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

more alal gi patka, ove sezone pod bagdalom isprasili oba blizanca

Znam odakle si skinuo ;)  ali na moje iznenađenje, gledanost je velika :)

 

Link to comment
12 minutes ago, Legenda said:

Znam odakle si skinuo ;)  ali na moje iznenađenje, gledanost je velika :)

 

iskocilo i u Blic ;)

Koje pokazivao ovo sa prsti? 10 pa 3

Edited by Dali_man
Link to comment

Svi se pitamo....?  Jedino što je tad bilo vezano za broj 13 je broj golova Pavkova....mada u tom trenutku je bilo samo aktuelno, malo kasnije biše nije....

Iskočilo i u Telegraf, ali kontekst im je loš....Lalat je juče ispao pravi Car...

Link to comment
16 hours ago, Legenda said:

Svi se pitamo....?  Jedino što je tad bilo vezano za broj 13 je broj golova Pavkova....mada u tom trenutku je bilo samo aktuelno, malo kasnije biše nije....

Iskočilo i u Telegraf, ali kontekst im je loš....Lalat je juče ispao pravi Car...

Meni se cini da aludira na to da igraju njegovih 10 nevinasceta protiv 13-torice...

Link to comment
16 hours ago, Legenda said:

Sve vreme je smirivao situaciju i ostao imun na provokacije. Zanimljiv mi je bio dijalog sa Ivicom :D

Podelis sa nama taj u najavi zanimljiv dijalog dva intelektualca :D?

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...