Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Kako bese, samo trojica imaju pravo da budu registrovani za Ligu Evrope, tako da cenim da jendo od ta tri mesta ide na Ukrajinca. Od preostala dva jedan moze i da je vec ucestvovao u LE ove godine.

Link to comment

ne znam. ivica je rekao da raća ako bi sad došao ne može da igra le, i da je glupo da ga dovodimo samo za domaće prvenstvo

a ako dođe bolje bi bilo na leto

 

:unsure:

 

Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam. ivica je rekao da raća ako bi sad došao ne može da igra le, i da je glupo da ga dovodimo samo za domaće prvenstvo

a ako dođe bolje bi bilo na leto

 

:unsure:

 

 

Ne moze jer smo u istom takmicenju. Moglo bi da igra pojacanje iz tima koji je vec ispao iz Evrope ili koji igra LS i dalje.

Link to comment

Hvala Crni i ostatku družine na komentima. Svakako ću pogledati snimak po okončanju spavanja. 

 

Iglica je bre legenda već sad mi je od svih funkcionera najdraži, vidi se da čovek voli klub, a da zvezdan će crkne je najcistija emocija koju gaje mnogi. :)

 

 

Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Iglica je bre legenda već sad mi je od svih funkcionera najdraži, vidi se da čovek voli klub

 

 

+1, the same here. Avica omiljeni igrac i sada samo nastavlja tu svoju harissmu kod mene... recimo kada je pucao peti penal u Newcastleu odmah je bilo jasno da ce da promasi... ali zato sam znao da ga on daje u regularnom delu igre... video ga na Zlatiboru prosle zime sa zenom i decom, taj ludacki pogled... :D

Link to comment

niko kao Omer i Pandur

čuo sam da je menađer stojkoviću rajo božović

jel moguće to?

ima li u fudbalu uopšte nekakva menadžerska agencija u evropi koja nije povezana sa kriminalcima a koja radi i u srpskom fudbalu?

 

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/crnobeli-ubedljivi-protiv-teleoptika-dva-gola-jovanovica-i-afrikanac-na-probi/191609

 

U subotu prvi test meč protiv omladinaca, zatvoren za javnost zbog toga što su crno-beli krili Jurija Vakulka, Ukrajinca koji se momentalno preporučio za ugovor. Danas opet bez prisustva javnost protiv Teleoptika. Uz još jedno novo lice. Na mestu zadnjeg veznog 17 minuta je igrao tamoputi Dramani čije će ime svakako izazvati najveću pažnju, iako je nju sa dva gola zaslužio Đorđe Jovanović. Na kraju i 19-godišnji Luka Cucin za konačnih 3:0.

Što se tiče Dramanija on se posle tih 17 minuta uhvatio za ložu i napustio teren. Kako saznajemo, šanse da ostane u Humskoj mere se promilima, pošto nije očarao, naprotiv, utisak je da je ovaj nivo ipak previše za njegove kapacitete.

Juri Vakulko inače nije igrao, jer je u proceduri potpisivanja ugovora.

 

Partizanov tim za prvo poluvreme: Jovičić - Vulićević, N. R. Miletić, Ostojić, Antonov - Radin, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Đ. Jovanović;
Partizanov tim za drugo poluvreme: Nemanja Stevanović, Cucin, Marković, Mitrović, Nemanja G. MIletić, Dramani (od 62’ Jović), Nišić, Strahinja Jovanović, Urošević, Đerlek, Đilas;
Teleoptikov tim za prvo poluvreme: Popović - Vlalukin, Šehović, Šiškov, Vranjanin - Luka Čermelj, Jović, Filip Čermelj, Ilić - Đurić, Simović;
Teleoptikov tim za drugo poluvreme: Trnić, Krstić, Islamović, Sekulović, Popović, Bošnjak, Dapčević, Minić, Savić, Lakićević, Cvetičanin.

Link to comment
Jea! Koliko sam video on je zadnji vezni
Meni ortak pokazao neki klip malopre, nema trika da je on zadnji vezni. Levo, desno, ispred gola, dribling, asistencija, šut... ali ni u jednom momentu klipa ne deluje kao DM.
Btw, deluje kao zaista zanimljiv igrač.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...