Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

13 minutes ago, keitel said:

 

Sulejmani bi samo pravio gužvu na pozicijama gdje smo najbolje pokriveni.

Pokriveni sa kim? Mislim da je Sulejmani koji mi se ranije i nije nesto dojmio jednostavno 1 nivo iznad nasih srednjaka Pantica, pa cak i Jankelle koji mozda ide u Benfiku

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Just now, keitel said:

Janković i Tošić su isti profil igrača. Nama treba neko ko može da uzme loptu ispred svog kaznenog i prenese je naprijed, a taj problem Sulejmani neće riješiti.

 

tako je, neki dobar box-to-box srednjak, zato i delujemo ovako muceno na sredini.

Link to comment
6 minutes ago, April said:

 

Koliko se para sprcavalo na razne, moglo se stisnuti i za Mikija, sa motivom da ga ubacimo u repku.

 

 

Ovo.

Istim motivom mogli bismo, i još možemo, dovesti Lazu Markovića. On je poslednju i jedinu utakmicu ove sezone odigrao još u septembru u Premijer ligi 2. Više bi mu značilo igranje na proleće kod nas, možda da proba da se izbori za Rusiju, nego bleja po Engleskoj. A značio bi nam baš.

U stvari to je verovatno i najveća dilema - da li polako i bez opterećenja evropskim prolećem i domaćom titulom stvarati tim za dogodine ubacivanjem mladih i sklapanje kockica pojačanjima za Đukin sistem... ili dovoditi ad hoc na pozajmicu igrače (Laza, a već imamo Antonova, Pantića) i iskusnije na kojima nećemo sutra zaraditi novce, nešto kao Miki (i njih imamo dosta u timu Stojke, cela odbrambena linija, Bambi...)

Tu se mora dobro izbalansirati. Bez obzira na polivanje izmetom partijsko-% ološ u upravi, mi nemamo najveću rusku kompaniju za sponzora te se mora živeti od evrope i prodaje igrača.

Link to comment

Lazar Markovic prima preko 2 miliona evra godisnje za sedenje na tribinama Liveproola. Koliko mislis da je spreman da se odrekne od "stipendije" da bi izborio mesto rezerve na Svetskom kupu?

Link to comment

Dela stipendije - igrao bi na pozajmici par meseci... evropski izlog, možda reprezentacija ponovo.

 

Ili mu je bolje da sedi na tribinama do juna 2019. pošto ga nijko neće za te novce.

 

 

Link to comment

ne bih ja seju tako lako otpisivao. došao je potpuno nespreman i počeo da igra, pa se izgubio. nisu mu pomogli ni saigrači, bar je sa tribina i tv ekrana tako delovalo, ni teča sa svojom hrkljuš postavkom, ni mediji sa nerazumnim hejtom. on definitivno zna da igra i verujuem da će posle priprema biti onaj pravi, koliko je do njega, toliko je i do teče da mu nađe odgovarajuću ulogu shodno kvalitetima koje poseduje.

Link to comment

rezime derbija, gosti teča, glodar 51 i stojke

 

- siže, ništa novo, mažara nas pokrao, teča poštapalice sigurno i zaista sada više koristi od znači pantara nagovestio između redova da stojke ostaje u klubu, stojke objašnjavao kako je prodao veru za večeru :happy: na kraju transfer neprijatnosti kada pantara hail-uje njega kao najboljeg golmana kojeg je gledao i kao prirodnog lidera tima...

Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne bih ja seju tako lako otpisivao. došao je potpuno nespreman i počeo da igra, pa se izgubio. nisu mu pomogli ni saigrači, bar je sa tribina i tv ekrana tako delovalo, ni teča sa svojom hrkljuš postavkom, ni mediji sa nerazumnim hejtom. on definitivno zna da igra i verujuem da će posle priprema biti onaj pravi, koliko je do njega, toliko je i do teče da mu nađe odgovarajuću ulogu shodno kvalitetima koje poseduje.

Jbt pišete o njemu kao da je došao prekjuče.

nije prošao pripreme, moš misliti, pa kako bi tek igrao da nije toliki majstor, da je neki šljaker koji zaista zavisi od tih istih priprema.

ljudi za toliko vremena otkad je on u klubu spreme pravosudni. Izjebo Ivica bonbom ali su ga izvadili dolasci Mustafe i Bambija.

Link to comment

Ma posle priprema ima da kida bre kao pitbul. Izgorece ivanjicke i surdulicke njive,a njemu ce cena sa 300k skociti na 350k. Polomice se klubovi za njim, pazte sta vam kazem breee...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tako si bogoradio i za leonarda

 

bilo protiv bačke u ns kad je zavrtao šorts pre slobodnjaka koji je odleteo na u pravcu veternika

 

 

pred zoru se mrzne đorđije

:fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

ljudi za toliko vremena otkad je on u klubu spreme pravosudni

 

E ovo je argument do mojega, obzirom da pravosudni poloze i polupismeni likovi sa IQ 80. U odnosu na te pravnike Suma je fudbalski Slobodan Jovanovic, veruj mi.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tako si bogoradio i za leonarda

 

bilo protiv bačke u ns kad je zavrtao šorts pre slobodnjaka koji je odleteo na u pravcu veternika

 

 

pred zoru se mrzne đorđije

:fantom:

 

 

jebiga kumse, svi znamo da je leonardo proradio u septembru. ovom žongleru nije dosta ni cela polusezona.

 

sramotno je uopšte porediti ovog žonglera sa leonardom.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...