Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Reče ovaj sa Arene da namjesto Tavambe planiraju špica drugačijih karakteristika. Ima li tamo bar neko normalan? Ako prodaju njega ili Stojketa to je to što se ove sezone tiče.

Link to comment

Nadam se zadnja utakmica Vuleta kapitena u startnih 11. Takodje danas se videlo zasto Miletic sa kosom ima prednost u odnosu na Antonova. 

Planiraju onog Gohua iz Kairata valjda kao zamenu za Tavambu, mislim da ima neku ponudu iz Italije. Po meni ako je ponuda preko 2 miliona, treba ga prodati. 

Edited by El Patron
Link to comment
1 minute ago, El Patron said:

Planiraju onog Gohua iz Kairata valjda kao zamenu za Tavambu, mislim da ima neku ponudu iz Italije. Po meni ako je ponuda preko 2 miliona, treba ga prodati. 

Ako hoće da zamjene čitav tim, to ima smisla, ali zašto bi dovodili pojačanje na toj poziciji ako imamo samo 3 licence za Ligu Evrope a bar duplo toliko kratera samo u prvom timu?

Link to comment

Dopao mi se Pantic u par situaacija u drugom poluvremenu, ali ume da zakomplikuje, jednom im je napravio cistu kontru kada je probao da gurne loptu kroz noge Kangi. Evi standardan u vecim tekmama, grize i ispada....

Link to comment

Provukoše se opet iako smo i mi dosta loše odigrali. Teča mora da shvati da mora da se napadne u derbiju, da su to utakmice u kojima se ovde uzima titula.

Poslednji put su nas dobili one sezone kada je Grof još bio najbolji trener na svijet, još im igrao onaj mali južnoamerikanac iz Dinama, a za nas Gogua. Od tada 7 utakmica ne znamo za poraz u derbiju.

Stvarno je vreme da nađemo dobre bekove i da Vule i Miletić budu zamene startetima na nebitnim utakmicama. Obavezno zadržati Stojketa. Potreban nam je i jedan veznjak koji zna da odigra, namesti šansu, zadrži loptu... neki morieroliki Portugalac iz Gvineje. Postoji priča da je Oumaru slobodan i da možda dođe, legao bi nam ko budali šamar jedan brzanac koji može sam sebi da iskreira gol.

Znači 5 bodova razlike. Derbi i Voždovac.

Link to comment
7 minutes ago, Mark Rothko said:

Provukoše se opet iako smo i mi dosta loše odigrali. Teča mora da shvati da mora da se napadne u derbiju, da su to utakmice u kojima se ovde uzima titula.

Poslednji put su nas dobili one sezone kada je Grof još bio najbolji trener na svijet, još im igrao onaj mali južnoamerikanac iz Dinama, a za nas Gogua. Od tada 7 utakmica ne znamo za poraz u derbiju.

Stvarno je vreme da nađemo dobre bekove i da Vule i Miletić budu zamene startetima na nebitnim utakmicama. Obavezno zadržati Stojketa. Potreban nam je i jedan veznjak koji zna da odigra, namesti šansu, zadrži loptu... neki morieroliki Portugalac iz Gvineje. Postoji priča da je Oumaru slobodan i da možda dođe, legao bi nam ko budali šamar jedan brzanac koji može sam sebi da iskreira gol.

Znači 5 bodova razlike. Derbi i Voždovac.

Tesko smo ovako ispovredjivani i u losoj formi mogli vise, Techa je negde veceras izvukao maksimum. Jbg, pribojavao sam se bas ovaakve zavrsnice jesenjeg dela prvenstva, ranija provlacenja su dosla na naplatu, pogubili smo silne bodove bespotrebno, protiv Spartaka, Vojvodine i Zvezde kod kuce primamo golove u poslednjih deset minuta...

 

Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

Tesko smo ovako ispovredjivani i u losoj formi mogli vise, Techa je negde veceras izvukao maksimum.

+1000

pogotovo u defanzivnom delu. Protiv slabijih protivnika ste ove sezone redovno imali mnogo više smehotresnijih ispadanja i brainfartova. Plus dosta ofanzivnije nego prošli derbi, išli ste ka golu. Teško da može bolje od ovoga.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...