Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ali do evrope se dolazi kroz valjanje po blatu sa ciganima i njihovim satelitima

priliči ti taj tribinaški rečnik. vidi se da se dosta valjaš po blatu sa ciganima  :)

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

3 hours ago, gone fishing said:

za borbu u blatu je potreban trener džukela poput stanoja ili ćelavog prepotenka koji će da reži na igrače da im drži tenziju i u domaćoj ligi

Pa vidiš na našem primeru da ne mora, dovoljno je da imaš pristojnog trenera i polupristojan roster da bi se borio sa grobljem i njihovim satelitima. Džukelstvo je samo loša kompenzacija za neznanje.

Link to comment

Ne znam sto se stalno namece taj izbor titula ili prolece u evropi. Kao da ne moze i jedno i drugo. Pa eno prekoputa veliki gospodin miloe pokazuje da moze. Ok, neko ce reci da on ima bolju logistiku od tece, ali prosle godine je i sa svom logistikom ona panjina bozovic ostao bez trofeja.  Nije problem da se jedna domaca sezona baci u vodu. Pogotovo ako bi to znacilo garantovane grupe i izlaske iz istih u narednim godinama. Ali... nesto mi  se ne cini da je trojac vazura-iliev-teca kadar za to. 

Djukic non stop prica o nekom sistemu, napretku ekipe, potrebnom vremenu. Ok, stoji ne moze da se uspostavi sistem za 6 meseci (ili moze, hint Celavi prepotenko, Djoincevic s druge strane brda), ali kao neko ko je odgledao sve utakmice partizana ove sezone, ja taj sistem u nastajanju ne primecujem. Kakav je to sistem gde izostanak jednog igraca remeti svu koncepciju. Odbrana je gora i nesigurnija danas nego pre par meseci, kada je delovalo da je zategao. Igraci ti se biju na terenu ko ce da izvede penal.

Gore rezultate u jesenjem delu je imao samo ludi Jesic u poslednjih sto godina. Pri tom kad ga slusas uopste ti ne deluje da je problem sto kuci ne mozemo nikoga da pobedimo, sto je u poslednjih 4 utakmice u prvenstvu dobio jednu, sto alivodic i vukanovic izgledaju ko romario i bebeto pre neki dan... On nema sta da zameri igracima.

Da se ne zajebavamo, i on i uprava se kriju iza plasmana u 1/16, da nije to postigao oterali bi ga u novembru.  Skeptican sam po pitanju toga da on moze da preokrene ovu sezonu, ali dobro, nada poslednja mre, mislio sam da nece izaci ni iz grupe, videcemo. U svakom slucaju ne vidim zasto bi mu se pruzala sansa i u narednoj sezoni ako ne vaspostavi taj famozni sistem u dogledno vreme. 

Link to comment

Plus, ja bih rekao da Djukicu, ipak, nedostaje barem jos 3-4 kvalitetna igraca... on nema levog beka (kosati Miletic izgurao polusezonu i prolaz grupe :wacko:), desni bek penzija, stoperi se uigravaju usred sezone... srednji red osim Evertona i donekle Jevtovica koga je on vratio, Radin, napad neka suluda kombinacija Tawamba-Ozegol koja je urodila plodom u LE... Djurickovic, Marjanovic, Solomon crni mrak...

Ove zime mnogo dobar posao mora da se uradi sa dovodjenjem igraca...

 

Link to comment
2 hours ago, levi said:

priliči ti taj tribinaški rečnik. vidi se da se dosta valjaš po blatu sa ciganima  :)

 

1 hour ago, ljakse said:

Pa vidiš na našem primeru da ne mora, dovoljno je da imaš pristojnog trenera i polupristojan roster da bi se borio sa grobljem i njihovim satelitima. Džukelstvo je samo loša kompenzacija za neznanje.

Учили момци од најбољег:

 

Link to comment
1 hour ago, ljakse said:

Pa vidiš na našem primeru da ne mora, dovoljno je da imaš pristojnog trenera i polupristojan roster da bi se borio sa grobljem i njihovim satelitima. Džukelstvo je samo loša kompenzacija za neznanje.

:1_grinning:

lako je miloju da bude fin kada mu ofkan, kao i njegovom prethodniku, zatvori 3/4 utakmica :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

:1_grinning:

lako je miloju da bude fin kada mu ofkan, kao i njegovom prethodniku, zatvori 3/4 utakmica :happy:

Да му је затворио тај број утакмица не би Ћелави препотентко узео Кокезин трофеј.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...