Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pamtiću proleće u evropi obezbeđeno kolo(dva) pre kraja, blamiranje po kocky livadama, i na našoj naravno

teča je budala par ekselans. ova deca bude nadu što im je dao šansu, plus ovi novozelanđanitm ako ostanu ima perspektive. ali sa nekim drugim na klupi

stanoja i ćelavi prepotenko neće, pa mi je sve jedno. vest o stolici je klasičan maderaški spinbiće tu još imena bez brige

 

 

zatvarajte topik, nek jedan novi otvori ko hoće

samo bez patetičnih proseravanja u naslovu

 

 

e

@Ted nek bude onda dževad prekazi

:wub:

 

 

Dva topika da se otvore. Ne moram ja za Evropu, može i neko drugi. :fantom:

+1 za stolicu. velika nepoznanica, ne zna čovek šta da misli..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

apsolutno je nepotrebno, a kao što vidiš i niko nije za to

msm štos mene tiče možemo da otvaramo i topik za svaku utakmicu. i u evropi, i u koki ligi

 

 

aj ti lepo spremi uvodni post. i ne zaboravi odgovarajuću foto ilustraciju

Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

Stolica je bio preporuka Marka Nikolića, kada je odlazio, ali su se Vazura i drugari odlučili za "ime" i očito se zajebali svetski. što i nije neko iznenađenje pošto se drugari manje-više zajebu u vezi svega. a naročito kad uzmu malo vremena da "razmisle", tad je sranje garantovano. na mah kad odlučuju možda nešto slučajno i ubodu.

 

Apsolutno, preskakanje lika koji je imao zapažene rezultate na potezu Banjica - tržni centar Voždovac je bila notorna glupost. Mogli smo da slavimo duplu krunu i žalimo za promašajem Ožegovića u penal seriji protiv Atletika.

Link to comment
25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

apsolutno je nepotrebno, a kao što vidiš i niko nije za to

msm štos mene tiče možemo da otvaramo i topik za svaku utakmicu. i u evropi, i u koki ligi

 

 

aj ti lepo spremi uvodni post. i ne zaboravi odgovarajuću foto ilustraciju

 

Ne mogu.

Neka otvori neko drugi... mrzi me sad da smišljam neki tekst. :rolleyes:

Ako neće niko drugi (kasnije, ne danas) ja ću ipak otvoriti topik za Ligu Evrope, pošto mnogo volim ta dokazivanja na realnom polju. Muka mi je od ovih naših oranica i hrkljuš fudbala. Domaće pratim reda radi...

edit: Neka otvori neko od grobara koji nisu otvarali topike: Twisted, Toni Adams, Mark Rotko, Zoki Ashov, Miloš1976...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 minutes ago, twisted said:

ja mislim da je ted po defaultu viđen za novi topić. ako ne želi on ili ti, otvoriću ja, meni čast

 

Otvaraj ti, da vidimo tvoj stil...

Link to comment

„Ja imam još godinu dana ugovora. Nemam nikakvu dilemu. Zašto bi pričao bilo ko sa mnom, imam ugovor, nema potrebe“, rekao je Đukić posle finala Kupa Srbije u Surdulici, odavši da je za 11. jun zakazao početak priprema za novu sezonu.

 

:fantom:

Link to comment

Cestitke teci, uzeo je prvi trofej, a to je uvek najteze. I to ne bilo koji nego kup marsala. Sledeca sezona ce biti dosta bolja, treba pogledati da li moze jos nesto da se probere po spartaku, ima tu kvaliteta.

Link to comment
10 hours ago, El Patron said:

Plasim se posle ovih promena u kvalifikacijama da ce se dugo pamtiti Senjorovo prolece u Evropi

+1

olakšali su put šampionima država ali su zato svi ostali koji igraju kval. za le a nisu u top 50 klubova na uefa rang listi najebali :dry:

- drugim rečima ili ćeš biti šampion ili da svake druge godine ponoviš rezultat iz ove i pretprošle sezone pa da se nadaš ulasku u grupe

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...