Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Namestili iz iksa nema drugog objasnjenja za dva potpuno razlicita poluvremena. Pohvale i od mene za tecu, sto je bacio klince u vatru. Ceka se jos jedino da adasevic presudi da l je bio kazneni udarac sa jedanaest metara. 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

57 minutes ago, mozzer said:

Djordje umesto da pohvalis Jevtarru sto je jedini imao hrabrosti da uzme loptu da sutne penal i onako rutinski ga izvede ti tako :) Bilo bi super da uzmu neku kintu za njega i kosatog Miletu...

 

Debi Vakulka i madjionicarev kratki nastup za sladokusce...  

Nemam sta da ga hvalim kad je on unapred predodredjen da sutira penale jer jedino tako moze gol da postigne, na zalost.

Dosta je bio kod nas, odavno mu je vreme da se proda ali, gle cuda, niko nece da ga kupi.

Dobro, onda ajde pumpaj mu statistiku. Naci ce se valjda neki koblenc. Nemam problem ni da ode u real madrid ili bajern, samo neka ode. Pumpaj, pumpaj, pumpaj statistiku.

 

Link to comment
6 hours ago, ZokiAsov said:

Namestili iz iksa nema drugog objasnjenja za dva potpuno razlicita poluvremena. Pohvale i od mene za tecu, sto je bacio klince u vatru. Ceka se jos jedino da adasevic presudi da l je bio kazneni udarac sa jedanaest metara. 

 

Bijo™

 

Mada vidi sta ce Raka da kaze, moze biti da je falilo intenziteta :)

Link to comment

Secam se ove tekme protiv Beograda, bio sam na stadionu, jos kad se islo sa celom porodicom.

Cini mi se da je to Kup i nema ovde na snimku, al' ostalo mi u secanju da je za ofku gol iz slobodnjaka dao Djani Curcic, u same raslje...

Je l' moze neko od matorih to da potvrdi ili sam izlapeo?

Link to comment

Sad sam googlao i to je bilo godinu dana ranije bilo je 4-1 a gol je postigao Spoljaric iz slobodnjaka a ne Djani... Ima i snimak.  Delimicno sam postao krecana

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...