Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

Jedna je Olga™. Lego. 

 

 

Nije vise Lego.

 

 

:o

 

pa vi ste svoji :D

Jevbovaspatak, gori smo od udbe, svi mi otud, šta sve znamo i pamtimo :lol:

Link to comment

Na "vishoj" (GF, za one sa jeftinijim kartama) su prakticno svi ispiti imali pravoslavni™ usmeni deo, osim potpuno perifernih poput Puteva na neputarskim smerovima i delom geodezije (predmeta na GF). Legenda koja je i u tim razmerama uspela da se izdigne™ ne za glavu nego za pola koplja iznad ostalih je bio Prof Dr Dragutin (brat Milanov) Muskatirovic. Predavao 2 predmeta od kojih je "Regulacija" (ne struje nego reka) bio 1 vrlo bitan predmet... E, ako svedoci mogu da zamisle Caju na kvadrat i/ili na kvadrat ipo - to je to, najmanje... Ja sam, naravno, dobio 10ku na Regulaciji - al' dok je usmeni deo ispitivao paralelno sa njim (svako u svom kraju ucionice) njegov tada asistent/docent Dr Misko Jovanovic... Da se ne lazemo - kod Dragutina bi dobio nogu u dupe (6, tops 7) - al' kad te Sreca™ milo pogleda kad krenes na ispit i takvi ekscesi bili su sasvim moguci... Dragutin je cenio one koji su bili u stanju da nauce napamet - stranu po stranu - udzbenik koji je on napisao... Misko je, opet, bio sasvim suprotan tip coveka, komuniste, docenta i docnije i profesora... 

All-in-all - usmeno usmeni rulez... :)

 

Nego, kako se zvala "baba" sa Teorije kola?? Nesto se nikako ne secam da je iko zvao po imenu - bila je samo baba™??

Link to comment

Nije vise Lego.

Nije drama, zadnji put kad je bila topik jos je bila tamo. Znam da je jadna bila udata za budalu a nisam mogao da se setim je l' Laban ili neko drugi.

Inace, njena skolska drugarica (iz srednje) mi ovde™ koleginica na poslu (bila - ono - 1995-2001) - jos se cujemo ponekad.

Link to comment

Na stranu sve to sto smo svoji™ - al' ko tvrdi da je cit'o u svoje vreme (je l' se tako zvalo?) Matematicki List ili Arhimedes (ili su to dve stvari) a nije cuo za Olgu (i brata joj??) taj laze da je cit'o, ne? 

Link to comment

joj ja ne znam za babu. meni je bio milic iz teorije kola, onaj shto je zakljuchavao uchionicu da mu ne beze djaci :lolol:

 

divan predmet bio. za njega kazu da je capnuo na nekoj konferenciji a nije bilo nikog odavde ko bi ga potrazivao. ako ga nisam pomeshala :unsure:

 

 

 

edp. nikad nisam chitala matematichki list :d. hajde neshto za nas neuke?

 

edip2. naslov da se promeni, i braca su sa nama! moze i bulevar revolucije 73 ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

edp. nikad nisam chitala matematichki list :D. hajde neshto za nas neuke?

 

edip2. naslov da se promeni, i braca su sa nama! moze i bulevar revolucije 73 ^_^

#1 Olga je (s bratom?) tukla™ matematiku jos u srednjoj. Resavala zadatke iz ML (ili kako se vec zvalo), (njena) resenja dolazila u sledecem broju... 

 

#2 Jos da dovedemo ribe™ sa kursa ikebane, bob da nas vidi... 

Link to comment

Prisutne dame i gospodje -  nista licno & sav rispekat™ - ovo je vise tradicionalni™ urbani mit - nesto kao ovo moje sa usmeno-usmenim delom ispita i taj rad... 

Link to comment

Mozda ja nisam zapamtio ime predmeta - al' mi se cini da je Teoriju kola ( aka "kod babe" ) polagao i moj drugar kao zadnji ispit pre nego sto se prebacio na Univerzu u Emoni. Nekakva baba je postojala na drugoj godini - isla uz neki predmet i ispitivala usmeno (druga osoba osim Caje)... 

Link to comment

rekli smo da smo nashi, sad to nam je shto nam je ^_^

 

 

glede babe. kad sam vec na pochetku omshila hildu, vishe se ni jedno zensko cheljade nije pojavilo, chak ni u formi asistenta. uopshte ne mogu da se setim :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

To je to, ultimativni topik na forumu, bolji od u kojoj državi sam imala člansku kartu teretane i ono dete kad je pitalo koju školu da upiše pa se ređale beogradske gimnazije a dete na kraju reklo da je iz Novog sada  :lala:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...