Jump to content
IGNORED

Pomoc za Miljanu


Moća

Recommended Posts

Mojoj drugarici Miljani je pre izvesnog vremena dijagnostikovana akutna mijeloblastna leukemija, to se desilo par meseci naokon sto su ona i njen suprug Marko dobili sina.

Miljana je izuzetna osoba i predobra devojka. Ovo do sada nisam radio ali sada moram da zamolim za pomoc ako ste u mogucnosti. Za operaciju je potrebno skupiti 90.000$ i otvoren je racun trenutno za USA i mozete ga naci na ovom linku: https://www.youcaring.com/miljanaristic-801935

Racun za Srbiju ce biti otvoren za par dana pa cu ga dodati ovde.

Unapred hvala svima do neba!

 

Dinarski racun
160-5300100364761-79

 

https://www.facebook.com/Miljana-Risti%C4%87-Stankovi%C4%87-Donacije-za-transplantaciju-1354259407950861/

 

 

2evzzwk.jpg

 

 

 

Edited by nautilus
ubacen dinarski racun
Link to comment
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Moća

    31

  • Shan Jan

    7

  • Greek Freak

    4

  • Giggsy

    4

  • 1 month later...

Ne znam da li sam ikada pročitao nešto potresnije i tužnije Đuro.

 

Nadam se da ste dobro i da se borite sa tugom koliko je moguće, da ste našli smisao u ovom jebenom odvratnom besmislu svega. :(

Link to comment

Hvala na podrsci Djuro secam se tvoje price ne moze se to zaboraviti.

Cuo sam se malopre sa drugom tj. Miljaninim muzem on mi kaze da je za lecenje potrebno 260-270 hiljada evra a da je za sada skupljeno 120-125. Nadam se da ce se skupiti i ostatak ali mora da se zapne.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Za lecenje je potrebno 250.000 funti posto je klinika u Londonu. Pronadjen je donor. Treba da se skupi jos 95.000 funti.

Tako da ako mozete posaljite sms 304 na 3030 ili uplatitie na racun.

Evo prenosim i pismo njenog muza upuceno kolegama:

Postovane kolege, 
Prinudjen sam da se obratim za pomoc. 
Par meseci nakon porodjaja mojoj supruzi Miljani Ristic, rodjenoj Jagodinki, dijagnostikovana je akutna mijeloblasna leukemija. Neophodna je hitna transplantacija kostane srzi. Klinika koja bi obavila transplantaciju je Hammersmith Imprial Colege u Londonu. Predracun klinike iznosi 250.000 funti. 
Zbog toga je pokrenut niz humanitarnih akcija.
Ovim putem pozivam sve kolege, ko je koliko u mogucnosti, da se prikljuce akciji.
Uplate se mogu izvrsiti na humanitarni racun otvoren kod fondacije Budi Human broj 160-469670-88
Link to comment
Miljana bi krajem meseca trebalo da otputuje u London na operaciju a potrebna sredstva nisu prikupljena, Miljani je pomoć sada najpotrebnija. Njena jedina želja je da ozdravi kako bi se što pre vratila svojoj sedmomesečnoj bebi.

Novac može biti uplaćen na sledeće načine:

Dinarski račun: 160-469670-88

Devizni: 00-540-0002122.1

Preko fondacije Budi human otvoren je SMS broj za pomoć Miljani Ristić Stanković – 304 na 3030.

 

 

Danas izbacila poznanica na Fejsu. Saljite barem SMS ako nemate za vise. Miljana je inace studirala sa mojim najboljim prijateljem, zelim joj sve najbolje

Edited by Giggsy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...