Jump to content
IGNORED

Spasimo Beogradski Hipodrom


uros_s78

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • precog

    10

  • Miralem

    7

  • kud u maglu Simoviću

    7

  • Lancia

    6

Inace, Beograd prati™ svecki trendovi s tim sto je u Sidneju (da, i mi imamo MekDolanc) trend vec stigao do bazena tako da su samo u mom kraju (na 5-8 minut kolima) uspeli da pronadju i zatvore (ili zatvaraju) 3-4 bazena. Jedan je uz stadion - taj ce da ostane stadion al' posto stadion mora da bude veci nego postojeci - naravno - nema mesta za bazen... I tako... 

Link to comment

Ni jedan bazen nije srušen zbog nedostatka prostora, ali mnogi ne rade zbog nedostatka sredstava.

 

ZNAM! Sinulo mi je ovog momenta!
Fabrika lepka!

Tu su industrijski NISovi ili čiji već silosi, taman da se proširi industrijska zona i nešto korisno da se učini od tih kljusina.

Edited by Utvara
Link to comment

Sa fantastičnim pogledom na priključne saobraćajnice mosta na Adi sa jedne strane, Topčiderskom rekom i onim silosima za hemikalije, u rupi ispod Banovog brda, gde se slivaju podzemne vode, a opet u području pored reke. Takva lokacija je ubilo se za park, vazduh i mikroklima mora da je fenomenalna.

 

Da li si ti svestan šta lupetaš?

 

Da, dobra je lokacija za park. U zaleđu je Topčiderski park a iznad Košutnjak, u nastavku Ada. Nije u rupi nego na kraju doline, potpuno otvoreno ka zapadu. "Silosi za hemikalije" su rezervoari jugopetrola, ne bi me čudilo ako se i to preseli.

 

Zato su se i navadili da to otmu i grade stanove. Ne samo što je to ogroman prostor, besplatan, nego je i lokacija odlična.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...