Jump to content
IGNORED

Spasimo Beogradski Hipodrom


uros_s78

Recommended Posts

zar nema tamo neki restorančić gde običan narod svadbariše?

 

zaklela bih se da sam baš tamo bila kuma na venčanju davne neke godine, obučena ko mafijaška udovica na sahrani,but that's another story...

Ima Prezident
Link to comment
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • precog

    10

  • Miralem

    7

  • kud u maglu Simoviću

    7

  • Lancia

    6

Hipodrom je relikt prošlosti. Koncerti i javni skupovi se odavno ne održavaju na hipodromu. Sportska nadmetanja takođe.

Običan narod tamo nema šta da traži, ne može ni da priđe. Buržuji mogu da tetoše svoja grla od više hiljada eura na nekom drugom mestu, ima toliko konjičkih klubova po Srbiji.

Što se zelenila tiče, hipdrom nikada nije bio zelen, nego braon boje, kombinacije blata, vode i konjskih govana. Tamo nema drveća, nego samo malih čuperaka trave koja je pretekla od kljusina.

  

+1

 

jedina poštena stvar bi bila da grad uleti lovu i to sredi da bude mesto kakvo dolikuje životinjama i ljudima. koliko je konjički sport u srbiji popularan to bi bilo kao da ulažu u kriket teren. suludo. druga opcija je da na tom mestu bude takođe neki sportski objekti za široku upotrebu, nešto poput ade ciganlije. nešto što može generisati neku lovu i bude samostalni privredni subjekt.

zar nema tamo neki restorančić gde običan narod svadbariše?

 

zaklela bih se da sam baš tamo bila kuma na venčanju davne neke godine, obučena ko mafijaška udovica na sahrani,but that's another story...

bio pastuv kao ™ hipodroma, bio i uzelac i još jedan. nisam bio na istom sto godina

iako sam prve i jedine korake u konjičkom sportu načinio tamo

:fantom:

Link to comment

bio pastuv kao ™ hipodroma, bio i uzelac i još jedan. nisam bio na istom sto godina

iako sam prve i jedine korake u konjičkom sportu načinio tamo

:fantom:

Taj je!

Bavio si se konjičkim sportom? :wow:

Link to comment

Taj je!

Bavio si se konjičkim sportom? :wow:

kao klinac. mislim da su moji negde pročitali da pomaže osobama sa smetnjama u emocionalnom razvoju. kad sam se izlečio prestali da me vode

:(

 

  

bio poni :fantom:

poni je biciklo. rogovo.

:fantom:

Link to comment

Hipodrom je relikt prošlosti. Koncerti i javni skupovi se odavno ne održavaju na hipodromu. Sportska nadmetanja takođe.

Običan narod tamo nema šta da traži, ne može ni da priđe. Buržuji mogu da tetoše svoja grla od više hiljada eura na nekom drugom mestu, ima toliko konjičkih klubova po Srbiji.

Što se zelenila tiče, hipdrom nikada nije bio zelen, nego braon boje, kombinacije blata, vode i konjskih govana. Tamo nema drveća, nego samo malih čuperaka trave koja je pretekla od kljusina.

Ok, neka je i blatnjava površina puna govana. Ali alternativa tome nisu samo zgrade, već i zelena površina puna cveća, npr. park.
Link to comment

zato što su jadnije i gore izgledaju nego kad su napravljene, kao i ona izgorela tribina

a o uslovima u kojima su smešteni konji izlišno je govoriti

 

nego šta kaže zakon o držanju domaćih životinja u širem centru grada?

Link to comment

Ok, neka je i blatnjava površina puna govana. Ali alternativa tome nisu samo zgrade, već i zelena površina puna cveća, npr. park.

 

Sa fantastičnim pogledom na priključne saobraćajnice mosta na Adi sa jedne strane, Topčiderskom rekom i onim silosima za hemikalije, u rupi ispod Banovog brda, gde se slivaju podzemne vode, a opet u području pored reke. Takva lokacija je ubilo se za park, vazduh i mikroklima mora da je fenomenalna.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...