Jump to content
IGNORED

Kutak za urasle nokte


Duci Simonovic

Recommended Posts

Problem koji ceo život vučem.

U osnovnoj sam išao kod nekog dede da mi seče nokte i rešava zarivene nokte u meso i sl. Kad je umro sečem sam i evo bogami tera dobro, palčevi na nogama su mi jedini problem, fora da pustim da naraste da mogu dobro da zahvatim nokat. Desilo se nekad da se zagnoji, samo namažem antibiotik i prodje to.

Sve u svemu imam fine, lepe palčeve, nisu se izdeformisali zbog noktiju al ne znam kako će izgledati ovo sgodinama, već mi noge nisu tako gipke da se operišem solo.

Link to comment

Kuburio sam sa tim i nećeš verovati izlečio sam se u vojsci noseći one čizme  :unsure: a mislio sam da ću izvući neku kućnu negu na taj problem  :fantom:

Moj savet ti je koliko god neprijatno stanje bilo da zaređaš kod manikira koji će ti ispraviti™ nokte a posle kad krenu da izlaze ići će pravilno a i skapiraćeš kako da ih skraćuješ...

Bolje to nego da ti manikir bude hirurg.

Link to comment

Ovde kačite slike Vaših nožnih palčeva. Joj kakvih sve palčeva ima valjalo bi izložbu napraviti.

Mene jebe zanoktica nekoliko dana :(

Zašto nemamo zanoktice na nogama?

Ja povremeno imam zanoktice na nogama.
Link to comment

Prijateljica kojoj su dva puta na živo čupali nokat na palcu, kaže da treba da napraviš valjčić od vate i gurneš ga tu gde urasta, ispod nokta tako da izdigneš nokat iz mesa, i tu vaticu stalno menjaš (ispada često) sve dok nokat ne preraste taj problematični deo, posle toga nokat sečeš ravno (to je najvažnije) Koliko god da zvuči jednostavno prijateljica se kune da je to nju spasilo.

Link to comment

Ne druzim se s tom od tog pokusaja sa stopalima i onog drugog, vrh je riba ali se grozim takvih stvari. A ravanelija nisam hteo samo po stopalima, sad si mi upropastio pakleni plan :( Ostaje jedino da vas pozovem u lov pa kao slucajno...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Prijateljica kojoj su dva puta na živo čupali nokat na palcu

čak su i u rahmetli jna davali anesteziju za taj zahvat

ta anestezija mi je jedno od gorih životnih iskustava

:(

Link to comment

Problem koji ceo život vučem.

U osnovnoj sam išao kod nekog dede da mi seče nokte i rešava zarivene nokte u meso i sl. Kad je umro sečem sam i evo bogami tera dobro, palčevi na nogama su mi jedini problem, fora da pustim da naraste da mogu dobro da zahvatim nokat. Desilo se nekad da se zagnoji, samo namažem antibiotik i prodje to.

Sve u svemu imam fine, lepe palčeve, nisu se izdeformisali zbog noktiju al ne znam kako će izgledati ovo sgodinama, već mi noge nisu tako gipke da se operišem solo.

moras mazati svezim gnojem od dekubitisa, kad je pun mesec.

i to onako pozamasno. i ko rukom odneseno.

drvenom kasikom, metalna pravi reakciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...