Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

čudi me da ne saslušaju i ralfa nejdera, ipak je on sjebao gora za 2000. ili buša koji je pogledao putina u oči i video dobrotu. a i taj bernie šta on ima da ide protiv babe na prajmariju, mogao bi fbi i njega malo da ispita. ne ček, to bi bilo previše providno, bolje njegovu ženu.

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

čudi me da ne saslušaju i ralfa nejdera, ipak je on sjebao gora za 2000. ili buša koji je pogledao putina u oči i video dobrotu. a i taj bernie šta on ima da ide protiv babe na prajmariju, mogao bi fbi i njega malo da ispita. ne ček, to bi bilo previše providno, bolje njegovu ženu.

 

 

I sletanje na mesec koje je Kjubrik rezirao.

Link to comment
Quote

WASHINGTON/UNITED NATIONS (Reuters) - U.S. President Donald Trump on Wednesday threatened to cut off financial aid to countries that vote in favor of a draft United Nations resolution calling for the United States to withdraw its decision to recognize Jerusalem as Israel’s capital.

“They take hundreds of millions of dollars and even billions of dollars, and then they vote against us. Well, we’re watching those votes. Let them vote against us. We’ll save a lot. We don’t care,” Trump told reporters at the White House.

160621-mak-trump-loan-tease_h2ho5y

Link to comment

ja pricam za niki djavolicu....bozeeee cini mi se kao da se nije vadila iz UN. 

ne mogu da verujem da je tu od ere trampa

Edited by mustang
Link to comment

Srbija glasala za rezoluciju, protiv prijatelja Trampa. Ipak nam je brat Rus blizi.

edit: Hrvati i Bosanci uzdrzani, Crnogorci glasali za, kao i Slovenci, Makedonci se nisu pojavili na glasanju (isli tetki po lek).

Edited by precog
Link to comment

zbog cega je tolika frka oko jerusalima? to je kao da makedoncima ne das drzavu a njihova je. garantujem da pitate bilo kog jevreja koji grad bi trebalo da bude glavni grad, rekli bi jerusalim. 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...