Jump to content
IGNORED

Književni RIP


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

zasto ne bih isla na polje filma, pozorista ili bilo cega ako govorimo o cenzuri ove ili one vrste koju si ti uveo u pricu, a u knjizevnosti svakako nije bila najostrija, naprotiv.

 

naravno da nije stvar u drzavnom stampanju knjiga, malo ti je bezveze hinjena poenta i pocinje da me smara razgovor pa u njemu vise necu ucestvovati.

 

cime mi kontriras pomenom zlatnih medveda nije mi bas jasno jer njima  upravo podvlacis moju poentu 

 

ne znam zasto bismo zakljucak poopstili na drugorazrednoj lani bastasic ili mozda njenoj trecerazrednoj drugarici milici vuckovic s kojom dijeli potkast. zapravo na osnovu vecine bukinih izdanja. 

 

 

Popičkarile se Lana i Milica nedavno, mislim da više nisu drugarice.

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Popičkarile se Lana i Milica nedavno, mislim da više nisu drugarice.

 

guglam, je li u pitanju spor oko nemanja djece?

milica vuckovic je zoran milivojevic u zenskom izdanju. kakva dosadna, isprazna, a agresivna pojava. srecom ne moze da napravi istu stetu kao zoran ni kroz umjetnost ni kroz onu kafanu.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Sad ste me ubedacili, pazarih u nekom momentu Milicinu zbirku poezije "Boldvin" ali jos nije dosla na red. Nemam pojma inace ni o njoj ni o Lani (niti da imaju podcast), negde sam procitala jednu pesmu pa me je zaintrigirala

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sad ste me ubedacili, pazarih u nekom momentu Milicinu zbirku poezije "Boldvin" ali jos nije dosla na red. Nemam pojma inace ni o njoj ni o Lani (niti da imaju podcast), negde sam procitala jednu pesmu pa me je zaintrigirala

Nešto si pomešala, Boldvin je roman.

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...