Jump to content
IGNORED

online sport


Recommended Posts

nekad sam od nekog ovde dobio instalaciju webtv software koji je neki 2dulle napravio.

sad mi windows stalno prijavljuje da ima virus. ima li neka slicna verzija ili mozda novija verzija tog programa?

Link to comment

Za sada mi ovo ubedljivo najbolje radi posao. Covek redovno apdejtuje, a i ima valjan yt kanal (isti naziv).

 

http://www.thestreammachine.net/misc-iptv.html

 

Nema nekih zajebancija, pustis u vlc-u i udri. Jedino sto treba cacnuti je promeniti default loop opciju u plejeru, prebaciti na loop one da ne bi prelazilo na sledeci kanal kad zasteka i to je to. Osmo dugme s leve strane dole (no loop, loop all, loop one su opcije).

 

Okacio bih i sazvakanu listu sa sportskim kanalima (arene, sk-ovi i gomila stranih) da umem da koristim atacmente ovde. Nikako da nadjem kako, jbm mu :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Kako bre ne rade, evo sada sam pustio iz ove liste koju sam okacio u proslom postu i radi sve normalno.

Desava se da trokiraju nekad, doduse. Preksinoc nije htelo ni za zivu glavu, posle proradilo opet.

Link to comment

@ Timmi

Nisam vadio kanale iz gotovih lista, tu nije htelo da radi ono sto mi treba, nego sam otvarao preko network stream opcije, to je ono ispod downloada, c/p opcija. Otvarao rucno jednu po jednu i sklopio svoju. Evo, opet je izbacio gomilu pre neki dan, poprilicno je upotrebljivo kada se proverava i prati stalno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...