Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 2/4/2018 at 4:42 AM, harper said:

 

Losa gluma u picku materinu, na nivou amatera. To mi je najjaci utisak.

DDAAA, ne znam zašto ali ovo je tipično za sve u vezi SciFi žanrom i syfy chanelom. loši glumci.

 

except Expense. 

Link to comment
7 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Dobro sad, jesu generalno loši, ali ima jedna svetla tačka. Lik Poe-a mi je sjajan a i odlično je glumački odrađen. Odavno mi jedan sidekick nije bolje legao. 

da nije ta prić malo rip off onog spilbergovog filma, gde isto tako AI teži da se približi ljudskosti?

Link to comment

Jeste to sa AI poveliki kliše već jedno pola veka unazad, ali u pravu je Picard da je Poe dobro odradio posao. 

 

Meni je sa AI strane više smetala ona istraumirana mala pokojnica koju Poe leči od trauma pretvaranjem u ubicu :isuse: I njeni woke roditelji :isuse: I uopšte ideja da se za tog ultra-edgy japanskog Poljaka sve lepe tako neki emotivni likovi, kojima on pomaže sve mrmljajući kako je edgy i samoživ i dosta mu je života :isuse: 

Link to comment

Dobar je glumac, ali zar nije uprskao odmah na početku, ubio lika tj plačenika svoje sestre, i onda je taj debilni storilajn išao sa onim rusom (bratem blizancem) koji želi da ga ubije i malim japancem koji juri sve njih? a ta mala što je kao bila išutirana trudna pa bačena. Nije mi jasno ništa- Šta su sa njom  hteli da postignu??? Tipična mizoginija, iza svakog zla stoji jedna supruga (žena koja je htela nasledstvo da sačuva za svoje potomke) Bljak, a kao što je i sam on rekao, moja deca neće ništa moje naslediti.

Link to comment
On 2/25/2018 at 8:14 PM, Jean-Luc Picard said:

Spilbergov AI je Pinokio za tinejdžere. Nema neke sličnosti sa likom Poe-a. 

Pa da, ali ovaj Poe želi da se približi ljudima, sve ga smara oko AI, a i ostali roboti mu govore da batali, da je ubitačno zamarati se ljudima.

Link to comment

Ne znam...meni to deluje kao mašenje poante lika. Jeste tačno u nekom delu, ali daleko od toga da je određujuće, za razliku od Spilbergovog AI ili Asimovljevog Dvestogodišnjaka kojima je smisao postojanja da postanu ljudi i samim tim tonu u duboku patetiku. Poe iz Altered Carbon je više Dilan Dogov Gručo Marks sa sačmaricom i stavom. E sad što se zalomilo da je AI...jbg. niko nije savršen :D 

Link to comment

Zbindzala Seven Seconds ... zlunetrebalo ako ostanete bez bilo cega za gledanje moze da prodje. Pristojna pandurstina, korupcija, rasno profilisanje isl., mis-mas opstih mesta. Dobra ekipa glumaca, zanatski i rutinski odradjeno ok, ali sve ostavlja dojam malo duze /10ep/ epizode Law and order. 

Edited by hansolo
Link to comment
On 2/28/2018 at 2:43 PM, Čutura said:

ja sam dosao do trece-cetvrte i odustao..

 

Inače, izgleda da postoji 15 epizoda a netflix je prvih 9 prepakovao i napravio od njih 13 a ostatak tek treba da izađe kao druga sezona. :facepalm: I sad jedva nađoh da skinem te epizode ali nema nigde prevod.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...