Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

A dizanju tenisa kao sporta najvise je doprineo Roger. To je i Novak vise puta isticao. Naravno, i Rafa i Novak su mnogo ucinili i njihova rivalstva svakako, ali ipak je Fed tata u tom smislu. I malo je nepravedno sto je Novak u finansisjkom delu pokupio najvece parce teniskog kolaca, pa iako ima manje titula sije Rogera jako po zaradi od turnira. Ovaj je pak to nadoknadio nasnim sponorskim ugovorima i godinama je najplaceniji sportista. Zlatna era tenisa, bar u finansijskom smislu i dalje traje.

 

Kao kada bi rekao nepravedno je što je Fed osvojio gro slamova protiv likova kao što su Rodik, Rios, Filipusis i ostali dok se Novak kidao sa dva čudovišta kao što su Nadal i Fed. Neka on vrati neke slemove, a Novak će njemu malo para i eto.

 

Drugim rečima, ništa tu nije nepravedno, niti bi on popularizovao tenis koliko jeste da nije bilo Nadala i njihovog rivalstva. Pri tom je on naplatio svoju i popularnost tenisa kroz marketing više nego što će Novak ikada, tako da verujem da su svi oni i više nego zadovoljni.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sutra ce doci neki manje talentovan klinac i zaraditi 3 puta vece pare od svih njih zajedno,tako to ide u savremenom sportu. I jedan Pogba je ostvario visestruko vece transfere od Kantone iako bi bilo totalno gubljenje vremena porediti ih u igrackom smislu.

Link to comment

Ocigledno zivim u nekom drugom svetu u odnosu na vecinu ovde. Jebote sta sve procitah na jednostavnu konstataciju da je Novak imao srece da zanje plodove koje su stvarali generacije pre njega.

Link to comment

Da, rekao sam skroz nesto drugo.

 I malo je nepravedno sto je Novak u finansisjkom delu pokupio najvece parce teniskog kolaca, pa iako ima manje titula sije Rogera jako po zaradi od turnira. 

Link to comment

Ocigledno zivim u nekom drugom svetu u odnosu na vecinu ovde. Jebote sta sve procitah na jednostavnu konstataciju da je Novak imao srece da zanje plodove koje su stvarali generacije pre njega.

 

Jedno je da kažeš da je imao sreće a drugo da je nepravedno. 

Link to comment

Kako je drugo? Imao srece, samim tim onaj drugi nije imao i to je neka mala nepravda. Bas sam tako napisao, da je malo nepravedno. A ne da je to kosmicka nepravda i da je Novak ko zna sta uradio da sjebe Federera. Jebote i forum i sve i sta ja pisem i cime se mi ovde bavimo.

Edited by Timmy
Link to comment

Kako je drugo? Imao srece, samim tim onaj drugi nije imao i to je neka mala nepravda. Bas sam tako napisao, da je malo nepravedno. A ne da je to kosmicka nepravda i da je Novak ko zna sta uradio da sjebe Federera. Jebote i forum i sve i sta ja pisem i cime se mi ovde bavimo.

Nije nepravda™ nego "tako mu (Federeru) gra' pao" sto bi babe rekle.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...