Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts


Koliko je ošljarski i loše urađena, i samo idu na onaj jeftin "ajde samo vozi nek ide neka priča, gomila sveta neće ništa da pita, samo će da gledaju od A do B do C bez pitanja ima li išta veze s vezom". Mislim, i dalje mi je najveća mistika kako je Vuk Kostić dobio ulogu u bilo čemu u ovome što je pretendovalo da bude flagšip RTS produkcije, i što treba da je odskočna daska za dalje krimi radove... valjda. Prve dve epizode su bile "wow, okej, RTS pokušava nešto ozbiljno, whodunnit zaplet, užas od glume i dijaloga al zanatski produkcija super, aj da vidimo kuda ide", dođeš negde do pete epizode i shvatiš da od ovoga ipak nema leba, službe, ministri, policija, centri moći, debilni tekstovi, šupičkumaterinu bre, i onda sam opet odgledao do kraja da vidim D Big Finale.

Kako je ovo prošlo post produkciju? Da li ovde režiseri zaista kažu "SECI - okej momci ovo je bilo dobro, idemo dalje", i zašto? Kako niko ne prekine ovog panja usred rečenice koju tvrdo izgovara i kaže mu šta i kako da radi, jebo te.

A ponajbolje mi je što nikom više ne puca kurac za plot. Koliko se sećam, cela poenta je bila ko je ubica neke klinke koju je spalio u kuruzima. Kada se ona poslednji put pomenula? Mislim, možda grešim dušu, ne sećam se više S1, ali kad su krenuli sa unutar-policijskim pičenjem i vezama s dilerima, pucanjem levo desno i MARJANOVIĆU! MARJANOVIĆU! GDE SI MARJANOVIĆUUUU? ja se ne sećam da je nju iko spomenuo.
 
Meni ovo nije uopšte gilti pležr, ovo je pležr bez ikakvog gilta.

+1000
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Čitao sam neki intervju sa njom, kaže uloga joj je takva jer gledaoci moraju da se pitaju da li laže ili govori istinu. Kako je odglumela mislim da ljudi oko nje na snimanju nisu znali da li se zajebava ili se baš trudi. Nadam se da je nećemo više viđati.


Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...